Obchodník na telefóne

CBS spol, s.r.o.

Kynceľová 54, 974 01 Kynceľová, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 -1 000 eur mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce je telefonické jednanie so starostami obcí a miest a ponuka leteckého fotografovania. Tento atraktívny produkt si u nás objednáva ročne vyše 700 zákazníkov. Okrem tohto produktu naša spoločnosť umožňuje starostom, aby pre svoju obec dali vytvoriť ručne maľovanú mapu, zapojili sa do leteckej knihy regiónov, alebo si dal vytvoriť iné propagačné materiály.
Náplňou Vašej práce je cca 40 obchodných hovorov denne podľa funkčnej a odskúšanej predlohy.
Ohodnotený/á budete podľa výsledkov Vašej práce. Priemerný hrubý plat obchodníka na telefóne pri plnom úväzku je cca 1000 eur mesačne.

Ide o prácu vhodnú pre mamičky na materskej či rodičovskej dovolenke, pretože ide o prácu Z DOMU.

Pravidelné porady,kde si naozaj prídete po radu. Máme veľmi funkčný systém, originálny produkt a preto za výhodu považujeme už aj prácu pre naše vydavateľstvo. Samozrejme poskytujeme telefón a kartu, takže všetky náklady spojené s telefonovaním sú na nás.

Prihláste sa priamo na praca@cbs.sk a napíšte, prečo máte o túto prácu záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod a predaj

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca z domu je samostatná a preto si to vyžaduje sebadisciplínu. Samozrejme túto prácu môže získať len ten človek, ktorý je ochotný sa niečo nové učiť a používať už overené metódy. Zároveň vyžadujeme jasný a zrozumiteľný telefonický prejav.

Vízia spoločnosti CBS spol, s.r.o.: Pomáhať cestovnému ruchu rásť

Sme Vydavateľstvo CBS a kreatívne grafické štúdio, ktoré zahŕňa tri slovenské a jednu českú firmu. Pozrit si video o našom SK tíme tu: https://www.youtube.com/watch?v=yYAit153SHA&t=8s Na Slovensku pôsobíme od roku roku 2003 a v Česku od roku 2011. Vydávame originálne produkty, ako maľované mapy, legendárne mapy VKÚ Harmanec, či letecké fotoknihy, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu a zviditeľňovať regionálne služby. Dávame prácu viac ako 90-tim ľuďom. Veľa o nás nájdete na www.cbs.sk, alebo na www.cbs-cesko.cz. Tu si môžete pozrieť aj reportáže rôznych televízií o našej činnosti.

Plánujeme otvoriť minimálne jednu pobočku v zahraničí a stať sa leteckou spoločnosťou.

Naše heslo: "Nič nie je nemožné a všetko sa dá ..."

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kynceľová 54
974 01 Kynceľová
ID: 3305279   Dátum zverejnenia: 9.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 -1 000 eur mesačne