Koordinátor projektov vydavateľstva/Telefonista

CBS spol, s.r.o.

Miesto práce
Kynceľová 54, 974 01 Kynceľová, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
750 je primerná výplata. Neurčujeme strop, pretože o ňom rozhodujete sami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto práca je vhodná najmä pre tých ľudí, ktorí majú skúsenosti s prácou cez telefón a zároveň chcú:
1. pracovať v priateľskom kolektíve, kde Vám nikto nebude stáť za chrbtom
2. pracovať s hodnotnými a zmysluplnými produktmi vydavateľstva ako: knihy fotografií, ručne maľované a turistické mapy
3. si chcú svojou aktivitou a úspechmi v práci sami vedieť ovplyvniť výšku svojej výplaty a dosahovať nadpriemerné ohodnotenie.

Táto práca sa skladá z 2 častí. To znamená, že budete robiť dve základné činnosti.
1. časť je práca koordinátora.

Práca koordinátora/koordinátorky v sebe zahŕňa komunikáciu s majiteľmi, riaditeľmi firiem, marketingovými manažérmi, starostami a primátormi. Budete manažovať svoj projekt, ktorý dotiahnete až do konca. Chcete spoluvytvárať nové knihy a vidieť svoje meno v tiráži?:) Tak sa prihláste na praca@cbs.sk

2. časť je práca telefonistu/telefonistky, ktorý/á našim zákazníkom pomáha zorientovať sa v ponuke našich produktov. Samozrejme výsledok takýchto jednaní je predaj. Z predaja máte províziu, ktorá tvorí druhú časť Vašej výplaty. Je flexibilná a priamo odráža Váš úspech. Tu máte možnosť rozhodovať o tom, koľko zarobíte. Láka Vás to? Potrebujete zarábať nie 500 ale 1000 eur? U nás môžete. Bez ohľadu na vzdelanie a roky praxe.

Dáme Vám na starosť našich partnerov - už s existujúcimi vzťahmi. Vašou úlohou bude dobre sa o nich postarať. Čo to presne znamená? Budete spoluvytvárať knihu, mapu,tak, že skoordinujete činnosť textára, grafika a víziu nášho partnera vo vopred stanovenom termíne výroby. Pozor! Je to práca len pre zodpovedných ľudí! Máte veľké právomoci a zodpovednosť a preto žiadame aj taký prístup.

Našimi partnermi sú obce a mestá na Slovensku, veľké spoločnosti a firmy s dlhoročnými skúsenosťami, ktoré do svojich regiónov prinášajú život a rozvoj.
V tejto práci budete úspešný/á, len ak viete počúvať, vidieť príležitosť, využiť ju. Znamená to, že viete výjsť zákazníkovi v ústrety, že Vás zaujíma jeho spokojnosť a dobrý pocit zo spolupráce. Ale aj to, že viete predať myšlienku, či doplnkový produkt. Uprednostňujeme uchádzačov s obchodným duchom, ktorí sú popri jednaní s klientom schopní vidieť obchodnú príležitosť a využiť túto príležitosť .

O aký produkt a projekt presne ide? Ukážku knihy leteckých fotografií na akej budete pracovať, na konci ktorej bude v tiráži aj Vaše meno, nájdete tu: http://www.cbs.sk/knihy/hrady2/
Vašimi pracovnými nástrojmi sú počítač, telefón a Vaša dobrá nálada, ktorá sa šíri vzduchom a teda aj cez telefón.

Aký/á máte byť?
Máte ciele a sny, za ktorými si idete. Chcete sa učiť od najlepších, rásť a rozvíjať svoje talenty. Ak Vás príjmeme medzi seba a budete úspešný/á, Vaša cena na trhu práce porastie niekoľkonásobne.
Nesľubujeme nenáročnú prácu, u nás sa treba obracať. Pre šikovných a pracovitých ľudí však vieme zaistiť pravidelné vzdelávanie, neformálne spoločné akcie, hry, dobrú náladu a nadštandardné ohodnotenie. Sme úspešný tím ľudí a hľadáme medzi nás úspešne zmýšľajúcich kolegov .

Momentálne u nás pracujú 4 šikovní koordinátori.
Hľadáme ďalších 2 etických ľudí s vrodenou zodpovednosťou a motiváciou zdokonaľovať sa. Prinášať svetu nové, krásne veci a zážitky. Platený/á preto budete výlučne podľa výkonu. Koľko prezentácií, kníh, kvalitných a včas odovzdáte, toľko dostanete. Koľko predáte, z toho dostanete províziu. Nekladieme hranice, všetko je to o šikovnosti.

Sme spoločenskí a sympatickí ľudia ťahajúci za jeden povraz a kráčajúci za jasnými cieľmi. Máme stanovenú víziu a chceme expandovať. Ponúkame Vám priestor na realizáciu, jedinečný a krásny produkt, príspevky na vzdelávanie, ľudský prístup, školenia, celofiremné akcie, kávu zadarmo:) a hlavne možnosť. Možnosť byť úspešný/ á .

Pošlite nám Váš životopis a do motivačného listu nezabudnite napísať dôvod, prečo by sme mali prijať práve Vás. Email smerujte na praca@cbs.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.9.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Orientácia na cieľ
Obchodný duch
Komunikatívnosť a veľmi dobré komunikačné zručnosti
Zvedavosť
Chuť učiť sa a obchodovať
Zmysel pre detail

Vízia spoločnosti CBS spol, s.r.o.: Pomáhať cestovnému ruchu rásť

Sme Vydavateľstvo CBS a kreatívne grafické štúdio. ktoré zahŕňa tri slovenské a jednu českú firmu. Na Slovensku pôsobíme od roku roku 2003 a v Česku od roku 2011. Vydávame originálne produkty, ako maľované mapy, legendárne mapy VKÚ Harmanec, či letecké fotoknihy, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu a zviditeľňovať regionálne služby. Dávame prácu viac ako 70-tim ľuďom. Veľa o nás nájdete na www.cbs.sk, alebo na www.cbs-cesko.cz. Tu si môžete pozrieť aj reportáže rôznych televízií o našej činnosti.

Plánujeme otvoriť minimálne jednu pobočku v zahraničí a stať sa leteckou spoločnosťou.

Naše heslo: "Nič nie je nemožné a všetko sa dá ..."

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kynceľová 54
974 01 Kynceľová

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Nádašiová
E-mail: poslať životopis
ID: 2588735   Dátum zverejnenia: 11.9.2017