Administratívny pracovník

CBS spol, s.r.o.

Kynceľová 54, Kynceľová 77, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
04.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
500- 1300 EUR/mesiac Sumy sú orientačné, všetko závisí od teba

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozor! toto nie je obyčajné varenie kávy a písanie nudných zápisov z porád. Je to aj to:) ale len z veľmi malej časti. Tvojou náplňou práce bude hlavne asistencia riaditeľovi firmy a riaditeľovi obchodnej divízie. Sú to ľudia, ktorých čas je vzácny a preto potrebujú pravú ruku, ktorá bude presne vedieť, čo robiť. Tvojou úlohou bude zabezpečiť všetko požadované v najvyššej kvalite a načas. Úlohy môžu byť rôzne, od zabezpečenia obchodníckej porady, cez rátanie províznych poriadkov (to sa dozvieš, čo to je :), starostlivosť o našich klientov, vybavovanie zmlúv, komunikáciu s úradmi. Musíš byť precízna a zodpovedná osoba, aby ti táto práca mohla byť zverená.

Budeš pracovať s objednávkami, tabuľkami, s databázami a evidenciou projektov. Potrebujeme šikovného človeka, ktorý dodržuje pracovné postupy, nebojí sa opýtať, keď niečo nevie, ale tiež používa mozog a s mnohými vecami si vie poradiť sám. Práce je tu dosť. Rýchlosť, efektívnosť a zmysel pre detail sú tvojimi silnými stránkami. Vieš pracovať v dynamickom prostredí a rád/rada sa vzdelávaš. Si komunikatívny a spoločenský človek, ktorý vníma prácu ako možnosť realizovať sa. Vieš, že keď sa darí firme, darí sa všetkým ľuďom v nej. Ohodnotený(á) budeš takmer výlučne odmenou za vykonané úkony. Tvoja výplata teda závisí od Tvojej dobre vykonanej práce:) Čo to znamená? „Ako dobre produkujem, tak dobre sa mám“

Budeš pracovať v ľudskom a nestresovom pracovnom prostredí, plnom kreatívnych a nadšených ľudí. Človek v práci strávi obrovský kus života a sme si toho vedomí, preto chceme, aby sa u nás pracovníci cítili dobre. Naša firma sa neskladá z budov, áut a strojov, ale predovšetkým z ľudí. Napríklad u nás pracujú aj mamičky s malými deťmi, ktoré celkom vítajú, že im vedenie firmy nejde odtrhnúť hlavu, keď meškajú kvôli chorobe drobca do práce. Nikto Ti nebude stáť za chrbtom a sledovať každé Tvoje slovo, či určovať Ti čas, kedy môžeš ísť na WC. Poriadok a systém tu však máme a dodržujeme ho. Nebudeme Ti však sľubovať jednoduchú prácu. Kto hľadá teplé miestečko, kde by sa zašil, tak u nás neprejde ani prvým kolom.

Žiadosti uchádzačov, ktorí nás len spamujú životopismi a ani nevedia kam píšu, rovno hádžeme do koša. Pošli nám e-mail, v ktorom uveď prečo chceš pracovať u nás a prečo by sme si mali my vybrať práve Teba. Pripoj aj svoj životopis. Tešíme sa na Teba... :)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Strojopis - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
OpenOffice.org Calc - pokročilý
OpenOffice.org Writer - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vízia spoločnosti CBS spol, s.r.o.: Pomáhať cestovnému ruchu rásť

Sme Vydavateľstvo CBS a kreatívne grafické štúdio, ktoré zahŕňa tri slovenské a jednu českú firmu. Pozrit si video o našom SK tíme tu: https://www.youtube.com/watch?v=yYAit153SHA&t=8s Na Slovensku pôsobíme od roku roku 2003 a v Česku od roku 2011. Vydávame originálne produkty, ako maľované mapy, legendárne mapy VKÚ Harmanec, či letecké fotoknihy, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu a zviditeľňovať regionálne služby. Dávame prácu viac ako 90-tim ľuďom. Veľa o nás nájdete na www.cbs.sk, alebo na www.cbs-cesko.cz. Tu si môžete pozrieť aj reportáže rôznych televízií o našej činnosti.

Plánujeme otvoriť minimálne jednu pobočku v zahraničí a stať sa leteckou spoločnosťou.

Naše heslo: "Nič nie je nemožné a všetko sa dá ..."

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kynceľová 54
974 01 Kynceľová
ID: 1993416   Dátum zverejnenia: 11.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500- 1300 EUR/mesiac Sumy sú orientačné, všetko závisí od teba