Kryptomenový vzťahový manažér - predajca

CBS International, SE

Miesto práce
Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacDo výpočtu odmien vstupujú najmä odmeny za predaj, ktorých výška je na úrovni 100-300EUR / deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rok 2023 sa aj pre Teba môže začať tak, ako žiaden iný rok. Svet digitálnych technológií sa čoraz viac približuje do životov každého jedného z nás a to aj napriek tomu, že nie každý si to uvedomuje. Svet digitálnych technológií, umelej inteligencie a kryptomien k nám nebol nikdy tak blízko ako dnes. Práve preto sme pre Teba pripravili prácu snov s vytúženým zárobkom, pre ktorý mnohí tvoji známi cestujú ďaleko za hranice našej krajiny.

Naša spoločnosť je generálnym partnerom PRVEJ SLOVENSKEJ KRYPTOMENY "WEXO", ktorej predpredaj pred uvedením na svetové burzy začína práve v tejto chvíli. Slovenské HIGH-TECH a FIN-TECH spoločnosti už neraz vo svete dokázali zmeniť trendy a uplatniť sa na svetových trhoch. Dnes máš možnosť stať sa členom najúspešnejšieho predajného tímu 1. SLOVENSKEJ KRYPTOMENY, za podmienok ak:

- máš dobré komunikačné zručnosti
- baví Ťa predaj
- potrebuješ k úspechu kvalitný produkt/službu, ktorý ľuďom reálne zabezpečí profit či úžitok
- máš rád tímovú prácu
- si orientovaný na dosahovanie konkrétnych cieľov
- chceš REÁLNE zarábať 3000-5000 EUR mesačne

Tvoj potenciál Ti pomôžeme rozvinúť a naštartujeme Tvoju kariéru u nás.

- moderné a dynamické pracovné priestory
- práca s najmodernejšími a profitovo najvýkonnejšími technológiami
- možnosť po zapraxovaní pracovať z akéhokoľvek miesta na svete - napríklad aj z domu, či internátu :-)
- reálny kariérny rast postavený na základe rastu zodpovednosti a príjmu
- množstvo benefitov vedúcich k zabezpečeniu zdravej životosprávy
- firemné eventy
- motivačné finančné bonusy a najvyššie odmeny za predaj na SK trhu

Po Tvojej reakcii na našu pracovnú ponuku, Ťa bude kontaktovať naše HR oddelenie. Kolegyňa Ti rezervuje termín video pohovoru a po jeho absolvovaní Ťa do práce zaškolíme po stránke odbornej a komunikačnej.

Pošli nám svoje CV alebo reaguj na pracovnú ponuku zanechaním svojich kontaktných údajov a ostatné zabezpečíme my.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia / focus na dosiahnutie cieľov
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- vysoké EQ a AQ
- bytostná potreba byť v živote úspešný/á
- potreba klientom ponúkať/predávať reálne hodnotnú službu/produkt, ktorá klientovi zabezpečí reálne dlhodobý úžitok/profit

Naša spoločnosť vznikla s jednoduchou, no ambicióznou víziou - zjednodušiť a adaptovať svet digitálnych platieb prostredníctvom kryptomien. Veríme, že Bitcoin Lightning Network otvára dvere novým možnostiam a prináša (r)evolúciu v digitálnych transakciách. Sme tu, aby sme podnikateľom pomohli túto (r)evolúciu využiť na maximum.

Špecializujeme sa na odborné poradenstvo v oblasti kryptomien s dôrazom na adaptáciu platieb cez Bitcoin Lightning Network. Naši skúsení odborníci klientom pomáhajú porozumieť výhodám a výzvam spojeným s touto novou technológiou. Zabezpečujeme, aby mal náš obchodný partner správne nástroje a znalosti na dosiahnutie bezproblémového prechodu na moderný spôsob platby.
Pre podnikateľov sme vstupnou bránou do sveta digitálnych mien a inovatívnych platobných technológií.
ID: 4573085  Dátum zverejnenia: 5.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac