Špecialista zákazníckeho centra pre oblasť digitálnych mien (sales specialist of crypto business 1000+ EUR)

CBS International, SE

Miesto práce
Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
800 EUR/mesiacDo výpočtu odmien vstupujú aj odmeny za predaj.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť je generálnym partnerom PRVEJ SLOVENSKEJ KRYPTOMENY "WEXO", ktorej predpredaj pred uvedením na svetové burzy začína práve v tejto chvíli. Slovenské HIGH-TECH a FIN-TECH spoločnosti už neraz vo svete dokázali zmeniť trendy a uplatniť sa na svetových trhoch.
Dnes máš možnosť stať sa členom najúspešnejšieho predajného tímu 1. SLOVENSKEJ KRYPTOMENY, za podmienok ak:

- máš dobré komunikačné zručnosti
- baví Ťa predaj
- potrebuješ k úspechu kvalitný produkt/službu, ktorý ľuďom reálne zabezpečí profit či úžitok
- máš rád tímovú prácu
- si orientovaný na dosahovanie konkrétnych cieľov
- chceš REÁLNE zarábať 1000-3000 EUR mesačne

Tvoj potenciál Ti pomôžeme rozvinúť a naštartujeme Tvoju kariéru u nás.

- moderné a dynamické pracovné priestory
- práca s najmodernejšími a profitovo najvýkonnejšími technológiami
- možnosť po zapraxovaní pracovať z akéhokoľvek miesta na svete - napríklad aj z domu, či internátu :-)
- reálny kariérny rast postavený na základe rastu zodpovednosti a príjmu
- množstvo benefitov vedúcich k zabezpečeniu zdravej životosprávy
- firemné eventy
- motivačné finančné bonusy

Po Tvojej reakcii na našu pracovnú ponuku, Ťa bude kontaktovať naše HR oddelenie. Kolegyňa Ti rezervuje termín video pohovoru a po jeho absolvovaní Ťa do práce zaškolíme po stránke odbornej a komunikačnej.

Pošli nám svoje CV alebo reaguj na pracovnú ponuku zanechaním svojich kontaktných údajov a ostatné zabezpečíme my.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia / focus na dosiahnutie cieľov
- komunikačné a prezentačné zručnosti

Naša spoločnosť vznikla s jednoduchou, no ambicióznou víziou - zjednodušiť a adaptovať svet digitálnych platieb prostredníctvom kryptomien. Veríme, že Bitcoin Lightning Network otvára dvere novým možnostiam a prináša (r)evolúciu v digitálnych transakciách. Sme tu, aby sme podnikateľom pomohli túto (r)evolúciu využiť na maximum.

Špecializujeme sa na odborné poradenstvo v oblasti kryptomien s dôrazom na adaptáciu platieb cez Bitcoin Lightning Network. Naši skúsení odborníci klientom pomáhajú porozumieť výhodám a výzvam spojeným s touto novou technológiou. Zabezpečujeme, aby mal náš obchodný partner správne nástroje a znalosti na dosiahnutie bezproblémového prechodu na moderný spôsob platby.
Pre podnikateľov sme vstupnou bránou do sveta digitálnych mien a inovatívnych platobných technológií.
ID: 4568441  Dátum zverejnenia: 28.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac