Marketing Assistant | SC Europa

Miesto práce
Europa SC, a.s., Na Troskách, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 740 Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Marketingový asistent vytvára a zodpovedá za prípravu a realizáciu marketingového plánu s cieľom zvýšiť návštevnosť centra a maximalizovať predaj.

  • Zodpovedá za zabezpečenie, realizáciu a priebežný rozvoj plánov nákupného centra a ich následné vyhodnotenie
  • Zodpovedá za tvorbu „On-line marketingovej komunikácie, on-line reklamných kampaní a propagácie nákupného centra
  • Zodpovedá za aktualizáciu, content a grafický dizajn Web stránky a sociálnych profilov nákupného centra s cieľom rozšíriť mailovú databázu o nových zákazníkov
  • Spolupráca na príprave spotrebiteľských súťaží a získavanie cien prostredníctvom barteru s nájomcami
  • Zodpovedá za zosúladenie on-line marketingového plánu nákupného centra s vlastnými marketingovými aktivitami strategických nájomcov
  • Koordinácia spolupráce s reklamnými agentúrami a inými dodávateľmi marketingových služieb
  • Zodpovedá za prípravu a distribúciu katalógu nákupného centra
  • Zodpovedá za prípravu reklamných kampaní v rádiách, tlači, prostredníctvom letákov, plagátov, web stránky a kampaní v mestskej hromadnej doprave,
  • Zodpovedá za prípravu a organizáciu marketingových eventov podľa marketingového plánu a pokynov oblastného marketingového manažéra
  • Administratíva – príprava a zhotovovanie zadaných podkladov, zmlúv, zápisov z mítingov, zhotovovanie objednávok, evidencia objednávok, evidencia inzercie v jednotlivých médiách a monitoring médií, spracovanie štatistiky o jednotlivých akciách podľa zadania nadriadeným pracovníkom a klientom zamestnávateľa,
  • Zodpovedá za prípravu a spracovanie podkladov k marketingovému plánu a rozpočtu na aktuálny rok, ale i rozpočtov pre jednotlivé kampane podľa zadania oblastného marketingového manažéra
  • Spracovanie podkladov pre periodický aj neperiodický reporting.
  • Plnenie ďalších úloh podľa nariadení vedenia spoločnosti

  • Možnosť sebarealizácie v medzinárodnom korporátnom prostredí
  • Vzdelávacie a rozvojové programy pre zamestnancov
  • Teambuilding, benefity a sociálny program pre zamestnancov
  • Motivačné finančné hodnotenie
  • Stravné lístky v hodnote 4 Eur s príplatkom zamestnávateľa
  • Finančný bonus za odporučenie kandidátov
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť zúčastniť sa medzinárodných výmenných programov
  • Kariérny rast
  • Naša spoločnosť CBRE bola nominovaná ako zamestnávateľ roka 2016

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer je na dobu určitú, a to na 6 mesiacov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Schopnosť prinášať nové a kreatívne nápady
  • Schopnosť správne vyhodnotiť zadané úlohy a realizovať následné kroky potrebné pre ich splnenie
  • Schopnosť primerane a profesionálne reagovať na bežné požiadavky zo strany klientov, spolupracovníkov a nadriadeného
  • Schopnosť poskytnúť nadštandardné dodanie služby pre klienta
  • Tímová spolupráca
  • Svedomitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

V CBRE našim klientom poskytujeme tie najlepšie služby pre ich nehnuteľnosti. Sme najväčšou svetovou poradenskou a investičnou spoločnosťou v oblasti komerčných nehnuteľností a od roku 2008 sme zaradení v zozname Fortune 500.

CBRE na Slovensku pôsobí už viac ako 20 rokov a zamestnáva viac ako 200 zamestnancov v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici. Celkovým obratom viac ako 30 miliónov eur sa radíme medzi top konzultačné spoločnosti na Slovensku.

Sme dobrí v tom, čo robíme, lebo to robíme spoločne. Od architektov cez konzultantov, finančných expertov až po projekt manažérov, všetci ťaháme za jeden povraz a smerujeme k jednému cieľu. Baví nás spolu hľadať spôsoby, ako prinášať našim klientom tie najlepšie riešenia.

Hľadáme k nám ľudí, ktorí to budú cítiť rovnako. Zvedavých a ľudských, ktorí sa chcú učiť a rásť spolu s nami. Ktorí ocenia menej hierarchie a viac dôvery robiť veci, kedy chcú a ako chcú. Menej mikromanažmentu a viac kolegov, ktorí si nájdu čas pomôcť.

V CBRE je nám dobre. Môže byť aj vám.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Dobšovič
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3416492  Dátum zverejnenia: 11.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 740 Eur brutto