Senior účtovník - Polus City Center

CBRE s.r.o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1130 Eur + koncoročný performance bonus. Výška dohodnutej odmeny závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za kontrolu a zaúčtovanie prijatých faktúr, fakturačných podkladov na zmluvy a ich dodatky, objednávok, účtovných dokladov, kreditných kariet, vedenie pokladničnej knihy (hotovosť, ceniny, šeky, atď.), zadáva jednotlivé položky do účtovných systémov a priraďuje ich k príslušným účtom podľa stanovených interných predpisov
- Zabezpečuje úhrady podľa stanovených oprávnení, fakturáciu poplatkov podľa zmlúv, objednávok a ostatných podkladov od kolegov zodpovedných za jednotlivé oblasti spoločnosti
- Zodpovedá za spracovanie a kontrolu bankových výpisov a ich zaúčtovanie
- Pravidelná periodická fakturácia všetkým nájomcom, fakturácia nájomného, prevádzkových poplatkov, spotrebovaných energií a to na základe nájomných zmlúv (ďalej iba NZ) a platných dodatkov k NZ
- Spolupráca/vystavovanie výnosových faktúr a sledovanie ich úhrad
- Zodpovedá za prípravu dobropisov a zápočtov nájomcom
- Zodpovedá za spracovanie pravidelnej mesačnej účtovnej uzávierky spoločnosti (zaúčtovanie všetkých dohadných položiek podľa informácií, rezerv a odpisov pohľadávok, úrokov z úveru, kurzové rozdiely, časové rozlíšenie), vrátane reportingu
- Podpora a príprava dokladov pri kontrolách z finančného úradu, daňového úradu a iných orgánov štátnej správy
- Spolupráca pri spracovaní podkladov k DPH
- Poskytuje informácie pre kolegov z iných oddelení ku rôznym účtovným reportom,
- Zodpovedá za odsúhlasovanie vzájomných záväzkov a pohľadávok s odberateľmi a dodávateľmi, prípravu zápočtov záväzkov a pohľadávok vrátane ich zaúčtovania
- Zodpovedá za spracovanie upomienok, príprava penalizačných faktúr podľa pokynov manažmentu
- Pravidelná inventarizácia a kontrola presne zadefinovaných účtov podľa pokynov manažmentu
- Podpora a príprava podkladov pre účely tvorby a plánovania budgetu
- Tvorba účtovných reportov a podkladov pre reporting
- Spolupráca s inými oddeleniami v rámci spoločnosti
- Plnenie iných úloh podľa zadania nadriadeného

- Možnosť sebarealizácie v medzinárodnom korporátnom prostredí
- Vzdelávacie a rozvojové programy pre zamestnancov
- Teambuilding, benefity a sociálny program pre zamestnancov
- Motivačné finančné hodnotenie
- Stravné lístky v hodnote 4 Eur s príplatkom zamestnávateľa
- Finančný bonus za odporučenie kandidátov
- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť zúčastniť sa medzinárodných výmenných programov
- Kariérny rast
- CBRE bola nominovaná ako Naj zamestnávateľ roka 2016
- CBRE získala 18. miesto v rebríčku LinkedIn Top 20 Companies List 2017

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Dynamics NAV - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počet rokov praxe

4

- Analytické myslenie, orientácia na detail a prácu s číslami
- Schopnosť plniť stanovené termíny
- Pozitívny prístup
- Zodpovednosť
- VŠ vzdelanie v oblasti ekonomiky, financií
- Podvojné účtovníctvo
- IFRS – základy
- MS Excel – expert
- EN jazyk – B1/B2
- MS Office – reportovanie a evidencia na profesionálnej úrovni
- Účtovný sofware - Navision

Začnite svoju kariéru v CBRE!

CBRE Group so sídlom v Los Angeles je svetovým lídrom v oblasti realitných služieb a investícií s obratom 13.1 miliardy USD za rok 2016. CBRE od roku 2008 figuruje v rebríčku Fortune 500 (v roku 2016 na 259. priečke) a v indexe S&P 500. S približne 75 000 zamestnancami slúži majiteľom nehnuteľností, investorom a nájomníkom prostredníctvom viac ako 440 pobočiek po celom svete (vo viac ako 64 krajinách). CBRE ponúka širokú paletu nehnuteľností na trhu, ktorú zastrešuje kvalitnými integrovanými službami, poskytovanými na základe spolupráce lídrov na trhu nehnuteľností.

Pre CBRE Slovensko pracuje viac ako 200 zamestnancov v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici. CBRE poskytuje strategické poradenstvo a realizáciu predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností, služby pre firmy, oceňovanie nehnuteľností, developerské služby, investičné poradenstvo, výskum a spravuje 23 komerčných a kancelárskych objektov.

CBRE Slovensko je držiteľom ocenení CIJ AWARDS SLOVAKIA 2016 v kategóriách Best Office Power Broker Team of the Year, Best Retail Power Broker Team of the Year, and Best Warehouse Power Broker Team of the Year.
Link: www.cbre.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CBRE s.r.o.
UNIQ, Staromestská 3
811 03 Bratislava
ID: 3353946   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1130 Eur + koncoročný performance bonus. Výška dohodnutej odmeny závisí od skúseností kandidáta.