Asistentka - Projektový manažment & Architektúra

CBRE s.r.o.

Miesto práce
UNIQ Staromestská, Staromestská 3, Bratislava
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900 Eur + Koncoročné odmeny. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou Asistentky oddelenia Building Consultancy je poskytovanie komplexnej administratívnej podpory manažérovi a kolegom oddelenia, zodpovedá za koordináciu procesov, ale zároveň je prvým kontaktom pre obchodných partnerov a ostatných zainteresovaných strán. Tím oddelenia sedí priamo v centre Bratislavy, v moderných priestoroch budovy UNIQ a tvoria ho skúsení projektoví manažéri a architekti.

• Poskytuje komplexnú podporu manažérovi oddelenia a tímu
• Spracovanie tímovej agendy
• Koordinácia kalendárov a plánovanie stretnutí
• Vybavovanie korešpondencie a zápisov zo stretnutí
• Organizujeť podujatia a workshopy
• Pripravuje reporty a interné a externé prezentácie
• Koordinuje služobné cesty
• Ako osoba prvého kontaktu oddelenia rieši mnoho požiadaviek iných oddelení a adresuje ich správnym kolegom v tíme
• Spravuje administratívne zložky oddelenia, zmluvy a faktúry
• Rieši ad hoc úlohy od A po Z

- Zdravé kancelárie s activity based pracoviskami a kolaboračnými zónami
- Oddychové zóny, kuchynka s hriankovačom a čerstvou kávou
- Možnosť sebarealizácie v medzinárodnom korporátnom prostredí
- Vzdelávacie a rozvojové programy pre zamestnancov
- Teambuilding, benefity a sociálny program pre zamestnancov
- Motivačné finančné hodnotenie
- Stravné lístky v hodnote 4 Eur s príplatkom zamestnávateľa
- Finančný bonus za odporučenie kandidátov
- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť zúčastniť sa medzinárodných výmenných programov
- Kariérny rast
- Naša spoločnosť CBRE bola nominovaná ako zamestnávateľ roka 2016
- CBRE získala 18. miesto v rebríčku LinkedIn Top 20 Companies List 2017
- Podzemné parkovisko pre bicykle, šatňa, sprchy

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné stavby, architektúra, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Tímový hráč, schopný efektívne pracovať s ostatnými
 • Štruktúrovaný a dobre zorganizovaný
 • Proaktívny a zameraný na riešenie situácií
• Silné komunikačné zručnosti
• Schopnosť efektívne zvládnuť pracovné situácie s viacerými úlohami
 • Schopnosť samostatne pracovať
• MS Office - pokročilá úroveň
• Flexibilita

Začnite svoju kariéru v CBRE!

CBRE Group so sídlom v Los Angeles je svetovým lídrom v oblasti realitných služieb a investícií s obratom 13.1 miliardy USD za rok 2016. CBRE od roku 2008 figuruje v rebríčku Fortune 500 (v roku 2016 na 259. priečke) a v indexe S&P 500. S približne 75 000 zamestnancami slúži majiteľom nehnuteľností, investorom a nájomníkom prostredníctvom viac ako 440 pobočiek po celom svete (vo viac ako 64 krajinách). CBRE ponúka širokú paletu nehnuteľností na trhu, ktorú zastrešuje kvalitnými integrovanými službami, poskytovanými na základe spolupráce lídrov na trhu nehnuteľností.

Pre CBRE Slovensko pracuje viac ako 200 zamestnancov v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici. CBRE poskytuje strategické poradenstvo a realizáciu predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností, služby pre firmy, oceňovanie nehnuteľností, developerské služby, investičné poradenstvo, výskum a spravuje 23 komerčných a kancelárskych objektov.

CBRE Slovensko je držiteľom ocenení CIJ AWARDS SLOVAKIA 2016 v kategóriách Best Office Power Broker Team of the Year, Best Retail Power Broker Team of the Year, and Best Warehouse Power Broker Team of the Year.
Link: www.cbre.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CBRE s.r.o.
UNIQ, Staromestská 3
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Slezáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3295155   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 Eur + Koncoročné odmeny. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek