Property Manager (kancelárske budovy)

CBRE s.r.o.

Miesto práce
Park One, Námestie 1. mája 18, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovných úloh
- Riadenie prevádzky a organizácia všetkých činností spojených so správou nehnuteľnosti, zabezpečenie povinnosti správcu v zmysle platnej zmluve o správe (Kancelárske budovy, Logistické Parky, Obchodné centrá)
- Zabezpečenie komunikácie s majiteľom nehnuteľnosti, poskytovanie informácií pre majiteľa nehnuteľnosti - kontaktná osoba pre majiteľa nehnuteľnosti
- Zabezpečenie komunikácie a starostlivosti o nájomcov nehnuteľnosti, poskytovanie informácií pre nájomcov - kontaktná osoba pre nájomcov
- Zabezpečenie komunikácie s dodávateľmi
- Zabezpečenie komunikácie s úradmi, spolupráca s úradmi
- Koordinácia technickej správy
- Koordinácia opráv a stavebných práv pri príprave nájomných jednotiek
- Odovzdávanie / preberanie nájomných jednotiek
- Rozpočtový a finančný management – správa nákladov a výnosov nehnuteľnosti
- Vyúčtovanie prevádzkových nákladov (priamych aj nepriamych) v periodicite podľa platných nájomných zmlúv.
- Spolupráca s účtovným oddelením, oddelením prenájmov, predaja a technickou správou
- Personálny management
- Agenda PO a OBP
- Ďalšie úlohy podľa nariadení vedenia spoločnosti

- Možnosť sebarealizácie v medzinárodnom korporátnom prostredí
- Vzdelávacie a rozvojové programy pre zamestnancov
- Teambuilding, benefity a sociálny program pre zamestnancov
- Motivačné finančné hodnotenie
- Stravné lístky v hodnote 4 Eur s príplatkom zamestnávateľa
- Finančný bonus za odporučenie kandidátov
- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť zúčastniť sa medzinárodných výmenných programov
- Kariérny rast
- CBRE bola nominovaná ako Naj zamestnávateľ roka 2016
- CBRE získala 18. miesto v rebríčku LinkedIn Top 20 Companies List 2017

V prípade, ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis priamou reakciou cez portál profesia. Vaše dokumenty budú starostlivo posúdené našim HR tímom a v prípade splnenia kvalifikačných predpokladov pre túto pozíciu Vás budeme telefonicky kontaktovať pre doplnenie ďalších informácií a detailov k osobnému pohovoru.

Všetkým uchádzačom o prácu v CBRE vopred ďakujeme.

S úctou,

Váš CBRE HR tím

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, ekonomika, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Jednoduché účtovníctvo - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Vzdelanie v oblasti: ekonomika, stavebníctvo, právo
- 2-3 ročná prax na pozícii Správcu nehnuteľnosti
- Skúsenosti s riadením tímu
- Skúsenosti s prípravou nájomných zmlúv, facility manažmentom, finančným reportovaním
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni: B2/C1
- Excel na pokročilej úrovni: reportovanie, práca s rozsiahlymi databázami
- Komunikačné, organizačné a manažérske schopnosti, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, flexibilita
- Vodičský preukaz B

Začnite svoju kariéru v CBRE!

CBRE Group so sídlom v Los Angeles je svetovým lídrom v oblasti realitných služieb a investícií s obratom 13.1 miliardy USD za rok 2016. CBRE od roku 2008 figuruje v rebríčku Fortune 500 (v roku 2016 na 259. priečke) a v indexe S&P 500. S približne 75 000 zamestnancami slúži majiteľom nehnuteľností, investorom a nájomníkom prostredníctvom viac ako 440 pobočiek po celom svete (vo viac ako 64 krajinách). CBRE ponúka širokú paletu nehnuteľností na trhu, ktorú zastrešuje kvalitnými integrovanými službami, poskytovanými na základe spolupráce lídrov na trhu nehnuteľností.

Pre CBRE Slovensko pracuje viac ako 200 zamestnancov v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici. CBRE poskytuje strategické poradenstvo a realizáciu predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností, služby pre firmy, oceňovanie nehnuteľností, developerské služby, investičné poradenstvo, výskum a spravuje 23 komerčných a kancelárskych objektov.

CBRE Slovensko je držiteľom ocenení CIJ AWARDS SLOVAKIA 2016 v kategóriách Best Office Power Broker Team of the Year, Best Retail Power Broker Team of the Year, and Best Warehouse Power Broker Team of the Year.
Link: www.cbre.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CBRE s.r.o.
Park One, Námestie 1. mája 18
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Slezáková
E-mail: poslať životopis
ID: 2787633   Dátum zverejnenia: 26.9.2017