Asistentka (študent part-time) | Aupark Tower

CBRE s.r.o.

Miesto práce
Aupark Tower, Einsteinova 24, 851 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O tíme
- Náš tím sa stará o Property Management - správu celej budovy Aupark Tower
- Každý deň sa venujeme tomu, aby naši klienti dostali stopercentný servis
- Rozsah práce je naozaj široký, pretože sa venujeme administratívnej správe nájomných zmlúv, vystavujeme faktúry, pripravujeme rôzne analýzy a reporty pre vlastníkov i nájomcov, staráme sa o technický stav budovy a riadime množstvo dodávateľov

Pracovná náplň
- komplexná asistencia manažmentu
- vypracovanie marketingových plánov a rozpočtov obchodného centra
- príprava a kontrola reklamných kampaní a marketingových akcií
- organizačné zabezpečenie a príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania, vyhotovenie zápisov zo stretnutí s nájomcami
- zabezpečenie administratívneho chodu kancelárie, objednávanie základných kancelárskych potrieb a občerstvenia
- firemná korešpondencia: komplexná interná aj externá komunikáciu (príprava odpovedí na korešpondenciu obchodných partnerov podľa inštrukcií nadriadených
- odosielanie, príjem a evidencia zásielok – písomná, elektronická a telefonická forma)
- evidencia dodávateľských faktúr do knihy došlých faktúr, zabezpečenie odsúhlasenia faktúr a ich distribúcia na účtovné oddelenie, korešpondencia a komunikácia s účtovným oddelením
- evidencia objednávok a obchodných zmlúv, kompletizácia listinných identifikácii obchodných partnerov, predkladanie kópii zmlúv a dokladov účtovnej firme
- vedenie a aktualizácia databázy obchodných partnerov
- evidencia neplatičov, komunikácia s nájomníkmi kvôli oneskoreným platbám, aktívne znižovanie pohľadávok na dennej báze
- evidencia pokladne, príprava podkladov pre mesačnú uzávierku pokladne, posun na odsúhlasenie a podpis nadriadeným, jej inventarizácia, odovzdávanie podkladov pre účtovné oddelenie

- Možnosť sebarealizácie v medzinárodnom korporátnom prostredí
- Príležitosť kariérneho rastu v rámci CBRE
- Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu, ktorú je možné upraviť podľa rozvrhu.
- Teambuilding a iné firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť, zodpovedný prístup
- analytické schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie
- znalosť programov MS Office na pokročilej úrovni
- dlhodobá brigáda vhodná len pre študentov VŠ

Začnite svoju kariéru v CBRE!

CBRE Group so sídlom v Los Angeles je svetovým lídrom v oblasti realitných služieb a investícií s obratom 13.1 miliardy USD za rok 2016. CBRE od roku 2008 figuruje v rebríčku Fortune 500 (v roku 2016 na 259. priečke) a v indexe S&P 500. S približne 75 000 zamestnancami slúži majiteľom nehnuteľností, investorom a nájomníkom prostredníctvom viac ako 440 pobočiek po celom svete (vo viac ako 64 krajinách). CBRE ponúka širokú paletu nehnuteľností na trhu, ktorú zastrešuje kvalitnými integrovanými službami, poskytovanými na základe spolupráce lídrov na trhu nehnuteľností.

Pre CBRE Slovensko pracuje viac ako 200 zamestnancov v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici. CBRE poskytuje strategické poradenstvo a realizáciu predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností, služby pre firmy, oceňovanie nehnuteľností, developerské služby, investičné poradenstvo, výskum a spravuje 23 komerčných a kancelárskych objektov.

CBRE Slovensko je držiteľom ocenení CIJ AWARDS SLOVAKIA 2016 v kategóriách Best Office Power Broker Team of the Year, Best Retail Power Broker Team of the Year, and Best Warehouse Power Broker Team of the Year.
Link: www.cbre.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CBRE s.r.o.
Park One, Námestie 1. mája 18
811 06 Bratislava
ID: 2650753   Dátum zverejnenia: 17.7.2017