Asistentka - Správa obchodného centra Aquario

CBRE s.r.o.

Miesto práce
Aquario Shopping Center, Nitrianska cesta, Nové Zámky
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 720 Eur + Koncoročné odmeny. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou Asistentky obchodného centra je poskytovanie komplexnej administratívnej podpory Centre manažérovi. Asistentka zodpovedá za koordináciu procesov, ale zároveň je prvým kontaktom pre obchodných partnerov a ostatných zainteresovaných strán. Tím oddelenia sedí priamo na správe obchodného centra Aquario.

Popis pracovných úloh
- Firemná korešpondencia (komplexná interná aj externá komunikácia), agenda centra
- Príprava účtovných podkladov, podkladov k fakturácii
- Vedenie pokladne
- Organizačná činnosť, zabezpečenie plynulého chodu správy centra
- Spolupráca pri príprave prezentácií, reportov, zmlúv
- Archivácia dokumentov
- Kompletizácia a evidencia zmlúv, vystavovanie objednávok

- Možnosť sebarealizácie v medzinárodnom korporátnom prostredí
- Vzdelávacie a rozvojové programy pre zamestnancov
- Teambuilding, benefity a sociálny program pre zamestnancov
- Motivačné finančné hodnotenie
- Stravné lístky v hodnote 4 Eur s príplatkom zamestnávateľa
- Finančný bonus za odporučenie kandidátov
- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť zúčastniť sa medzinárodných výmenných programov
- Kariérny rast
- CBRE bola nominovaná ako Naj zamestnávateľ roka 2016
- CBRE získala 18. miesto v rebríčku LinkedIn Top 20 Companies List 2017

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer je na zástup počas RD/MD.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchodné, administratívne, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Počet rokov praxe

administratíva

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Tímový hráč, schopná efektívne pracovať s ostatnými
• Štruktúrovaná a dobre zorganizovaná
• Proaktívna a zameraná na riešenie situácií
• Silné komunikačné zručnosti
• Schopnosť efektívne zvládnuť pracovné situácie s viacerými úlohami
• Schopnosť samostatne pracovať
• MS Office - pokročilá úroveň
• Flexibilita

Začnite svoju kariéru v CBRE!

CBRE Group so sídlom v Los Angeles je svetovým lídrom v oblasti realitných služieb a investícií s obratom 13.1 miliardy USD za rok 2016. CBRE od roku 2008 figuruje v rebríčku Fortune 500 (v roku 2016 na 259. priečke) a v indexe S&P 500. S približne 75 000 zamestnancami slúži majiteľom nehnuteľností, investorom a nájomníkom prostredníctvom viac ako 440 pobočiek po celom svete (vo viac ako 64 krajinách). CBRE ponúka širokú paletu nehnuteľností na trhu, ktorú zastrešuje kvalitnými integrovanými službami, poskytovanými na základe spolupráce lídrov na trhu nehnuteľností.

Pre CBRE Slovensko pracuje viac ako 200 zamestnancov v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici. CBRE poskytuje strategické poradenstvo a realizáciu predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností, služby pre firmy, oceňovanie nehnuteľností, developerské služby, investičné poradenstvo, výskum a spravuje 23 komerčných a kancelárskych objektov.

CBRE Slovensko je držiteľom ocenení CIJ AWARDS SLOVAKIA 2016 v kategóriách Best Office Power Broker Team of the Year, Best Retail Power Broker Team of the Year, and Best Warehouse Power Broker Team of the Year.
Link: www.cbre.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CBRE s.r.o.
UNIQ, Staromestská 3
811 03 Bratislava
ID: 2039418   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 720 Eur + Koncoročné odmeny. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek