CBRE

Projektový koordinátor

Slovensko, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Termín nástupu
dohodou

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 1 500 EUR/mesiac

Position

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie stavebných projektov od prípravy cez realizáciu až po predanie projektu, zodpovednosť za bezproblémový priebeh projektov
  • V spolupráci s projektovým manažérom komunikuje rozsah pre jednotlivé projekty program s dodávateľmi projektových prác.
  • Pripravuje a organizuje potrebné cenové porovnania jednotlivých dodávateľov.
  • Komunikácia s vybranými dodávateľmi zákazníka.
  • Príprava a rozosielanie harmonogramov jednotlivých projektov.
  • Zabezpečovanie komunikácie s jednotlivými prevádzkarmi staníc, oblastnými manažérmi a ďalšími vybranými oddeleniami zákazníka.
  • V spolupráci s oblastným manažérom zabezpečuje súpis inventára k vyradeniu a súpis inventára k uskladneniu a následnej inštalácii späť na čerpaciu stanicu, prípadne zabezpečenie prevozu inventára v rámci siete čerpacích staníc.
  • Na stavbe kontrola kvality vykonaných prác a ich súlad s platnou projektovou dokumentáciou, dodržiavanie BOZP a plnenie harmonogramu.
  • Predkladanie technických pripomienok a pripomienok kvality vždy s návrhom na riešenie, termínmi a zodpovednosťou plnenia.
  • Po inštalácii interiéru na stavbe kontrola súladu jeho skutočného rozmiestnenia s dokumentáciou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný, technický, elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

• SPŠ, BC titul odbor: stavebný, technický a/alebo elektro
• Schopnosť úspešne spravovať malé a stredne veľké komplexné projekty pomocou štandardov, osvedčených postupov, dohodnutých rozpočtov a PD.
• Skúsenosti s prácou z oblasti čerpacích staníc výhodou
• Schopnosť vykonávať každodenné operatívne úlohy
• Schopnosť riešiť každodenné krátkodobé problémy
• Procesne orientovaný/analytický
• Schopnosť spolupracovať s ľuďmi na rôznych úrovniach / mimo spoločnosť a pracovať s tímom na dosiahnutí tímových cieľov a obchodných zámerov.
• Schopnosť viesť ostatných k dosahovaniu cieľov prostredníctvom motivácie, uznania a spätnej väzby na podávaný výkon.
• Schopnosť vyjadrovať informácie spôsobom vhodným pre rôzne úrovne ľudí a schopnosť viesť jednanie.
• Schopnosť rozoznať očakávania zákazníkov a reagovať na tieto so zmyslom pre naliehavosť a dokonca prekonávať očakávania.
• Schopnosť jednať, rozhodovať sa a generovať nápady, produkty a procesy v dohodnutom čase, zapojenie sa do dizajnovej činnosti alebo inej práce vyžadujúcej kreatívnu predstavivosť.
• Schopnosť prevziať plnú zodpovednosť za rozhodnutia a výsledky, aj keď nie všetky prvky sú pd priamou individuálnou kontrolou.
• Schopnosť stanovovať ciele v súlade so zámermi spoločnosti a prispôsobovať plány meniacemu sa prostrediu.
• Schopnosť identifikovať a odstraňovať zdravotné, bezpečnostné, ergonomické a environmentálne riziká na pracovisku

Benefits

Well-being
  1. Lunch e-vouchers / Financial meal contribution
  2. Bonus lunch vouchers / Bonus financial allowance
  3. Refreshment for employees
  4. Fresh fruit
  1. Sick Day
  2. Multisport Program
  3. Employee Assistant Program
  4. Spectrum Life Program
Friendly working environment
  1. Home Office & Flexible Working Time
  2. Company events - Team buildings, Sport Days, Christmas party
  1. Days off - Childbirth, 1st Day at School
  2. Volunteering Days off
  3. Extra Vacation
Bonus perks
  1. Educational Contribution
  1. Cafeteria Benefit System
  2. Life Occasion Bonus (Marriage, Childbirth)
  3. Age Anniversary Bonus
  4. Long Service Awards
  5. Referral Bonus

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Rajkovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4471092  Dátum zverejnenia: 22.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac