Krupiér/ krupiérka

CBG, spol. s r. o.

Miesto práce
Pestovateľská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
816 EUR/mesiac+ príplatky (nočné, soboty, nedele, sviatok); + príplatok za upratovanie 50,-€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha výherných hracích prístrojov, obsluha v bare

práca v stabilnej spoločnosti

V prípade Vášho záujmu nás prosím kontaktujte na dole uvedené telefónne číslo, resp. e-mail. Doručením svojich materiálov dávate našej spoločnosti súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Vaše údaje budem spracovávať po dobu 3 mesiacov a následne budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prevádzkovanie výherných automatov a online kasína
ID: 4541889  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac