First line support and data analyst

CBG, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacpo skúšobnej dobe navýšenie o 100,- €/mesiac; + príplatky za príslužby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poskytovanie telefonickej a e-mailovej podpory klientom a partnerom
• riešenie problémov so zahraničnými partnermi v angličtine, najmä písomne
• konfigurácia operačných systémov Windows
• hľadanie chýb v sieťovej komunikácii, nastavovanie sieťových prvkov
• orientácia v databázach s veľkým množstvom záznamov, analýza a kontrola
dát podľa zadaných požiadaviek
• tvorba reportov v MS Excel
• získavanie informácií z relačnej databázy (SQL Server)
• práca s OS Linux (Debian)

Práca v stabilnej spoločnosti.
Firemný notebook.
Firemný mobilný telefón.
Káva, čaj a minerálka na pracovisku.

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis na doluuvedenú e-mailovú adresu. Vybratých kanditátov budeme kontaktovať za účelom osobného pohovoru. Zaslaním svojich materiálov dávate našej spoločnosti súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Vaše údaje budeme spracovávať po dobu 3 mesiacov a následne budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SQL - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Klient/server administrácia - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy
Administrácia UNIX/Linux - Základy

Vodičský preukaz

B

- podmienkou je skúsenosť s tvorbou pokročilých vzorcov, filtrov a kontingenčných tabuliek v MS Excel,
- základná orientácia v počítačových sieťach, orientácia v základoch SQL a angličtina na úrovni riešenia technických problémov písomnou formou,
- výhodou sú skúsenosti s OS Linux, OS Windows a všeobecné znalosti IT technológií,
- výhodou je prax na podobnej pozícii, nie je však podmienkou
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, schopnosť efektívnej telefonickej komunikácie,
- vysoké pracovné nasadenie
- čistý register trestov

Prevádzkovanie výherných automatov a online kasína
ID: 3998560  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac