Chyžná

CBD, s. r. o.

Kaštieľ Dezasse Jaslovské Bohunice, Hlavná, Jaslovské Bohunice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
750 EUR/mesiacZákladná mzda 750,- eur brutto + možnosť prémií.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacom zariadení
- Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet).
- Zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch.
- Dodržiavanie hygienických štandardov.
- Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb.
- Hlásenie technických závad zistených počas dňa

- Práca v atraktívnom prostredí nádherného historického kaštieľa
- Stravovanie a pitný režim
- Stabilné zamestnanie
- Firemné benefity
-Možnosť odmien, provízii
- Práca v priateľskom kolektíve
- Zaujímavé finančné ohodnotenie a možnosť kariérneho rastu
- Kvalitné podmienky pre výkon práce
- Získanie nových znalostí v oblasti hotelierstva a gastronómie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť CBD, s. r. o. v súčasnosti renovuje nádherný kaštieľ z 18. storočia nachádzajúci sa neďaleko Trnavy, v obci Jaslovské Bohunice. Kaštieľ v neobarokovom štýle, pôvodne využívaný ako letné sídlo grófa Platena, či rodiny Dezasse, ktorou bol postavený. Kaštieľ nachádzajúci sa v nádhernom prostredí anglického parku disponuje dvoma reštauráciami, párty stanom, 11 izbami, svadobným apartmánom, cigar roomom, meeting roomom, office roomom a wellness centrom.
ID: 3933728  Dátum zverejnenia: 6.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac