Smenový kuchár, pomocná sila do kuchyne

CBD, s. r. o.

Kaštieľ Dezasse Jaslovské Bohunice, Hlavná, Jaslovské Bohunice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 500 EUR/mesiacplat závisí od skúseností a šikovnosti :) možnosti odmien Smenový kuchár 1 000€ - 1 500€ Pomocná sila 600€ - 700€ alebo brigádne 3€ - 3,50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladého ambiciózneho kuchára, pre ktorého je jeho povolanie životnou filozofiou.
• Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
• Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
• Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
• Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
• Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
• Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
• Kontrola kvality hotových jedál.
• Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín
• Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie dôrazu na estetickú stránku pokrmov

• Práca v atraktívnom prostredí nádherného historického kaštieľa
• Stravovanie a pitný režim
• Stabilné zamestnanie
• Firemné benefity
• Možnosť odmien, provízii
• Práca v priateľskom kolektíve
• Zaujímavé finančné ohodnotenie a možnosť kariérneho rastu
• Kvalitné podmienky pre výkon práce
• Získanie nových znalostí v oblasti hotelierstva a gastronómie

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielať mailom aj s fotkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Do nášho skôr rodinného tímu a úžasne malebného prostredia hľadáme mladých, šikovných a zodpovedných kuchárov, pre ktorých povolanie „kuchár“ nie je len práca, ale životná filozofia a vášeň. Ak si pracovitý, spoľahlivý, vieš čo znamená čistota v kuchyni ako aj na tanieri, si kreatívny, zaujímaš sa o gastronomické trendy a máš ambície stať sa sou - chefom pod vedením skúseného šéfkuchára Romana Horvátha, tak si ten pravý človek pre nás. Život v gastronómii nie je ľahký, ale u nás môže aj chodenie do práce byť zábavou. Odmena za dobre odvedenú prácu bude obrazom Tvojich výkonov a lojality.

Spoločnosť CBD, s. r. o. v súčasnosti renovuje nádherný kaštieľ z 18. storočia nachádzajúci sa neďaleko Trnavy, v obci Jaslovské Bohunice. Kaštieľ v neobarokovom štýle, pôvodne využívaný ako letné sídlo grófa Platena, či rodiny Dezasse, ktorou bol postavený. Kaštieľ nachádzajúci sa v nádhernom prostredí anglického parku disponuje dvoma reštauráciami, párty stanom, 11 izbami, svadobným apartmánom, cigar roomom, meeting roomom, office roomom a wellness centrom.
ID: 3713785  Dátum zverejnenia: 12.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac