Akvizičný manažér odboru expanzie

Potraviny Kačka, a.s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Základná mzda od 840,- do 1200,- € vrátane pohyblivej zložky mzdy + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava podkladov pre uzatváranie nájomných a podnájomných zmlúv pre spoločnosť.
Aktívne vyhľadávanie nových objektov na prevádzkovanie maloobchodu s potravinami.
Obhliadky ponúkaných priestorov.
Vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
Spracovanie kalkulácií rozhodujúcich pre schválenie nových investičných projektov.
Protokolárne odovzdávanie a preberanie nebytových priestorov.
Koordinácia nájomných a realizačných aktivít.
Výkon práce je v územnej pôsobnosti celého Slovenska.
Na plnenie pracovných úloh je k dispozícií: služobné motorové vozidlo, mobilný telefón, notebook s mobilným pripojením.

Prácu v stabilnej spoločnosti
Odbornú podporu pri zapracovaní
Kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o pripojenie písomného súhlasu.
Svojim podpisom na žiadosti dobrovoľne udeľujem Spoločnosti CBA Slovakia, a.s. súhlas so spracovaním osobných údajov pre účel spracovania mojej žiadosti o prijatie do zamestnania po dobu 6 mesiacov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax v oblasti vykonávania akvizičných činností min. 1 rok
Organizačné a komunikačné schopnosti
Zodpovedný prístup, samostatnosť, flexibilita
Aktívny vodič
Vysoké pracovné nasadenie

Potraviny Kačka, a.s. prevádzkuje jednu z najväčších maloobchodných sietí vo formáte menších samoobslužných potravín a lokálnych supermarketov po celom Slovensku. V roku 2019 prebieha rebranding celej siete na novú značku Potraviny Kačka súbežne s intenzívnym remodelingom existujúcich predajní. Cieľom je priniesť zákazníkom po celom Slovensku od malých obcí až po veľké mestá nový, moderný štandard nakupovania. Predajne Potraviny Kačka patria k obchodom s najvyšším zastúpením domácich slovenských výrobkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3260322  Dátum zverejnenia: 24.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 840,- do 1200,- € vrátane pohyblivej zložky mzdy + odmeny