Predavač - pokladník pre potraviny Kačka - Drahovce

Potraviny Kačka, a.s.

Miesto práce
Drahovce
Termín nástupu
asap
624€ + príplatky za soboty a nedele + preplácanie nadčasových hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie pokladne (blokovanie, manipulácia s peniazmi)
- Spracovanie dennej uzávierky na pokladni, odvod hotovosti
- Starostlivosť o zverený úsek tovarov
- Kontrola doby spotreby na tovare
- Kontrola správnosti cenoviek
- Starostlivosť o zákazníka
- Ochrana majetkových hodnôt

- Možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- Rodinná atmosféra
- Kvalitné zaškolenie
- Doba neurčitá
- Vernostný bonus
- Zamestnanecká karta
- Pracovné jubilea
- Poukážky na nákup
- odmeny za výnimočný výkon
- Stravné lístky
- Kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o pripojenie písomného súhlasu.
Svojim podpisom na žiadosti dobrovoľne udeľujem Spoločnosti CBA Slovakia, a.s. súhlas so spracovaním osobných údajov pre účel zavedenia mojej žiadosti o prijatie do zamestnania po dobu 6 mesiacov.

Na základe zaslaných životopisov budú na pracovný pohovor pozvaní najvhodnejší uchádzači.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obchod a služby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nepožadujeme mimoriadne zručnosti, všetko zaučíme v rámci tréningového programu.

Potraviny Kačka, a.s. prevádzkuje jednu z najväčších maloobchodných sietí vo formáte menších samoobslužných potravín a lokálnych supermarketov po celom Slovensku. V roku 2019 prebieha rebranding celej siete na novú značku Potraviny Kačka súbežne s intenzívnym remodelingom existujúcich predajní. Cieľom je priniesť zákazníkom po celom Slovensku od malých obcí až po veľké mestá nový, moderný štandard nakupovania. Predajne Potraviny Kačka patria k obchodom s najvyšším zastúpením domácich slovenských výrobkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2689097  Dátum zverejnenia: 4.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 624€ + príplatky za soboty a nedele + preplácanie nadčasových hodín