Skladník

Cb elektro s.r.o.

Miesto práce
Krivá 25, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 000 EUR/mesiacPodľa skúseností a toho čo vieš ponúknuť sa výška mzdy môže meniť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme novú sviežu posilu na pozíciu skladníka. Naša predajňa funguje na formáte obslužného predaja. Tvoja práca bude spočívať v odkladaní, preberaní a chystaní tovaru, občasného rozvozu a zvozu tovaru, udržiavaní poriadku a starostlivosti o sklad.

Náš sklad je momentálne v režime freestyle a preto budeme radi keď nám pomôžeš v sklade nastoliť poriadok a zaviesť procesy, ktoré ti budú pripadať logické a pomôžu fungovaniu skladu. Táto pozícia má perspektívu pre posun na pozíciu vedúceho skladu.

Celkovo bude tvoja práca spočívať v nasledovných:
- Manipulácia s tovarom
- Chystanie tovaru
- Udržiavanie poriadku
- Vykladanie tovaru
- Inventarizácia tovaru
- Občasné jazdy dodávkou
- Koordinácia s ostatnými skladníkmi (budeš mať ešte 2-och kolegov) a ostatnými oddeleniami.

Pracovná doba je u nás od Pondelka do Piatku v dvoch smenách - buď od 7:00 do 15:30 alebo od 8:00 do 16:30 (striedanie po týždňoch). Ak už máš preukaz na vysokozdvižný vozík, tak je to výhodou.

Chceme aby sa u nás vo firme každý cítil dobre a preto ponúkame okrem ľudského prístupu aj celú radu benefitov ako sú napríklad:

Multisport karta
- Každý piatok raňajky vo firme
- Špičkový kávovar a neobmedzený prísun kofeínu
- Zamestnanecké zľavy na celý sortiment
- Firemné akcie
- Odmeny za výkon, nadčasy a dochádzku
- Možnosť podieľať sa na tvorbe benefitov do budúcna

Informácie o výberovom konaní

Ozveme sa všetkým so spätnou väzbou čo nasjkôr.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

  • Zmysel pre poriadok a organizáciu
  • Ochota pomáhať
  • Silný zmysel pre tímovú spolupatričnosť
  • Chuť učiť sa a trpezlivosť
  • Vysoká úroveň presnosti a spoľahlivosti
  • Zručnosť pri používaní skladových systémov
  • Skúsenosti s používaním vysokozdvižných vozíkov a iných skladových zariadení je výhodou

Spoločnosť CB Elektro s.r.o pôsobí v Košiciach už od roku 1995 a zaoberá sa predajom a distribúciou elektroinštalačného materiálu a svietidiel. Spoločnosť má v súčasnosti 2 prevádzky - Partnerskú predajňu v areáli Dávid v mestskej časti Juh a druhú, ktorá je zároveň centrálnym skladom na Krivej 25. Zároveň sme tiež prevádzkovatelia stále rozrastajúceho sa internetového obchodu, ktorý je spravovaný práve z centrálnej prevádzky na Krivej.
ID: 4793467  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac