Ponuka murárskych prác, zámkové dlažby Nemecko 18-20 e/hod

CB agency, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
4 000 - 5 500 EUR/mesiacmzda sa odvíja od odpracovaných hodín.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na práce do Nemecka príjmeme len skúsených murárov. V práci je možnosť kariérneho rastu po preukázaní kvality prác po prvom turnuse zvýšenie na 19e a po dlhšej spolupráci a spokojnosti oboch strán bude zvýšenie na 20e. Cestu a ubytovanie hradí naša firma. Práca na turnusy 4/1 alebo podľa dohody. Práca zahŕňa pokladanie zámkovej dlažby na rôznych miestach (námestia, chodníky, cesty....). Práca sa vykonáva v okolí miest Jena a Bayreuth. Pre prácu potrebné len ručné náradie. Ťažké stroje sú na mieste. Pracuje sa denne 10h. Sme firma CB-agency s.r.o., ktorá funguje v Nemecku a Belgicku 11 rokov. Pracujeme iba s A-čkovými overenými firmami poisťovňou
Allianz-Euler Hermes /poistenie pohľadávok/. Vždy sa staviame k situáciam seriózne a konštruktívne, pracujeme s množstvom rôznych subdodávateľov, pre ktorých je našou prioritou spokojnosť a dlhodobá spolupráca.
Podmienky:
-(živnostník/s.r.o.)
-skúsenosti/referencie
-čítanie výkresov
-nemecký jazyk mierne pokročilý (stačí jeden,teamleader)
Ponúkame a zabezpečujeme:
-ubytovanie,cestovné náklady
-celoročnú prácu pre nemeckú renomovanú firmu a seriózne jednanie
-nástupný plat 18,-eur až - 20,-eur/hodina (podľa skúseností)
-nástup do práce IHNEĎ

Ubytovanie a cesta je nami hradené v plnej výške.Ťažké náradie je zabezpečené. Možnosť vysokého zárobku. Práca na dlhodobý kontrakt.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Murár, zámkové dlažby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pracovitosť, zodpovednosť, chuť učiť sa, fyzická zdatnosť. Nemecký jazyk výhodou.

Sme stavebno - konštrukčná firma a personálna agentúra pôsobiaca na Slovensku i v zahraničí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4351897  Dátum zverejnenia: 10.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac