Reagujte bez životopisu

Hladáme parťáka pre partiu fasádnikov

CB agency, s.r.o.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
marec-april 2022
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 - 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na práce v Belgicku prijmeme parťáka pre spoluprácu s partiou ukrajincov, ktorí sa dorozumejú aj po slovensky. Zohratá partia fasádnikov pracovala na slovensku od r.2020.
Nástupný plat je 14e/h FIX + VEĽMI ZAUJÍMAVÉ PROGRESÍVNÉ ODMENY(cca 800eur a viac, vysvetlíme na pohovore). Možnosť rastu v rámci firmy.Možnosť vziať do partie pomocníka Slováka so sebou. Splatnosť je 14/14. Ubytovanie, auto a cesta sú hradené firmou. Práca je po celý rok, turnusy podľa dohody.
Materiál pre zatepľovanie je EPS-polystyrén. Sme firma CB-agency s.r.o., ktorá funguje v Belgicku 11 rokov. Pracujeme iba s A-čkovými overenými firmami poisťovňou
Allianz-Euler Hermes /poistenie pohľadávok/. Vždy sa staviame k situáciam seriózne a konštruktívne, pracujeme s množstvom rôznych subdodávateľov, pre ktorých je našou prioritou spokojnosť a dlhodobá spolupráca.

Pre prácu vyžadujeme:
-živnosť
-PRAX
-vodičský preukaz typu B
-ANGLIČTINA KOMUNIKATÍVNE
-organizácia a zadelenie prác
-objednávanie materiálu načas
-komunikácia s belgickými stavbyvedúcimi
-mesačné výkazy
-svedomitosť
-pracovitosť
-len dlhodobá spolupráca

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

murar

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Sme stavebno - konštrukčná firma a personálna agentúra pôsobiaca na Slovensku i v zahraničí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3980575  Dátum zverejnenia: 18.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac