Zdravotný ošetrovateľ, Diplomovaná všeobecná sestra

CB agency, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
2650

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť CB agency, s.r.o. v spolupráci s partnerskou firmou Mediana z Nemecka hľadá zdravotnícky personál. Ak máte ukončené vzdelanie v obore Ošetroveľstvo (Mgr./Bc) alebo Diplomovaná všeobecná sestra ponúkame Vám dlhodobé zamestnanie v regióne nemeckého mesta Fulda.

Jednou z podmienok pre plnohodnotné vykonávanie Vašej vyštudovanej profesie v Nemecku je znalosť nemeckého jazyka. Pokiaľ neovládate tento jazyk dostatočne, ani to nie je prekážkou. Ponúkame nasledovný program spolupráce:

1. Krok: Pokiaľ nedosahujete úroveň nemeckého jazyka A2/B1, vieme zabezpečeiť intenzívne jazykové kurzy v blízkosti Vášho bydliska.
2. Krok: Ak ovládate nemecký jazyk na úrovni A2/B1 = nasleduje uzatvorenie nemeckej pracovnej zmluvy a nástup na pozíciu ,,pomocný zdravotný personál,, s nástupným platom 1.900 € brutto. V tomto kroku je podstatné získať prax a dosiahnuť jazykovú úroveň B2, pričom Vám ponúkame ďalšiu možnosť jazykového vzdelávania priamo v mieste pracoviska.
3.Krok: Po dosiahnutí jazykovej úrovne B2 Vám bude uznaný ,,štatút zdravotnej sestry,, v Nemecku a následný postup do platovej triedy 2.650 € brutto

Ponúkané benefity:
- podpora pri hľadaní ubytovania resp. zabezpečenie ubytovania
- podpora pri integráii v Nemecku
- zabezpečovanie všetkých legislatívnych formalít na Slovensku aj v Nemecku
- príplatky za nedele a sviatky
- atraktívne pracovné prostredie
- kontaktná osoba zo Slovenska na mieste pracoviska
- dlhodobá práca na nemeckú pracovnú zmluvu

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ošetrovateľstvo, Diplomovaná všeobecná sestra

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame pevné presvedčenie pracovať v zahraničí, chuť pracovať a ďalej sa vzdelávať

Sme stavebno - konštrukčná firma a personálna agentúra pôsobiaca na Slovensku i v zahraničí. Sme držiteľom povolenia Agentúry dočasného zamestnávania na Slovensku aj v Nemecku (Arbeitnehmeruberlassungsgenehmigung)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Centrum 1746/265
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

ID: 3242227   Dátum zverejnenia: 14.11.2017