Reagujte bez životopisu

Vodič vnútroštátnej prepravy - chladiak okres Prešov, Košice

CAUNER, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.3.2024, 15.3.2024, 1.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis práce:
1. Vykonávanie rozvozu tovaru po východnom slovensku s chladiarenským návesom pre spoločnosti Tesco, ojedinele Lidl
Všetky detaily Vám radi priblížíme na tel.č. 0907070121, od pondelka - piatka od 8:00 - 16:00.
(Vodičský preukaz E)

alebo

2.Vykonávanie rozvozu tovaru plachtovým alebo chladiarenským návesom v rámci východného slovenska, prípadne celého slovenska (KE - BA - KE ).
(Vodičský preukaz E).

S vodičom je možné dohodnúť individuálne alternatívy pracovnej doby.
NAPRÍKLAD:
- 5 dní v práci 2 dni voľno
- 5 dní v práci 5 dní voľno (vhodné pre dvojicu)
- krátky a dlhy týždeň (vhodné pre dvojicu)
- brigády ( prevažne víkendy, dá sa aj cez týždeň)
- prípadne iné, v závislosti od požiadaviek zamestnanca,

Firma ponúka dlhodobé a stabilné pracovné miesta s atraktívnym mzdovým ohodnotením.
Výhody spoločnosti:
- Seriózna a stabilná firma
- Automatické platenie mýta
- Pridelené vozidlá
- Možnosť voľna naviac
- Pravidelné vyplácanie mzdy samozrejmosťou
- individuálny prístup

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na email: [email protected]
Viac informácii na tel.č. 0907070121
VOLAŤ pondelok - piatok od 8:00 - 16:00.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, rozvoz tovaru

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax vo vnútroštátnej nákladnej doprave
- Prax v jazde s chladiarenskými návesmi výhodou
- Dobré orientačné schopnosti
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť

Potrebné dokumenty:
- Vodičský preukaz skupín E
- Kvalifikačná karta vodiča

Slovenská dopravná spoločnosť Cauner, s.r.o. ,pôsobí v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej nákladnej dopravy, logistiky a špedície od roku 2002. V súčasnosti disponuje moderným vozovým parkom s počtom 26 návesových súprav.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3371048  Dátum zverejnenia: 23.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac