Reagujte bez životopisu

Vodič MKD - preprava tovarov

CAUNER, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.4.2024, 1.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme 2 spoľahlivých a zodpovedných uchádzačov na pozíciu vodič vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy na trvalý pracovný pomer prípadne živnosť.

​Popis práce:
​(1. voľné miesto) Vykonávanie prepráv novými návesovými súpravami nákladky PO - KE - TV - HE - SL - PP pre vykládku v Nemecku, alebo Holandsku, alebo Taliansku. Máme vlastný dispečnig, vozime na 99% celovozy - žiadne zbaraky.

​(1.voľné miesto) - týždňovky. Vykonávanie prepráv novými návesovými súpravami zo Slovenska do Nemecka, Holandska, Rakúska, Talianska späť na Slovensko - pravidené prepravy. Prípadne vykonávanie aj vnútroštátnych prepráv.

​S vodičom je možné dohodnúť rôzne alternatívy pracovnej doby (napríklad):
​- 5 dní v práci, víkendy doma
​- 1 týždeň v práci, 1 týždeň doma nástup PO/KE
​- prípadne individuálna dohoda​

Firma ponúka dlhodobé a stabilné pracovné miesta s atraktívnym mzdovým ohodnotením.

- Pridelené vozidlá jednotlivým zamestnancom

- Seriózna a stabilná firma

- Automatické platenie mýta

- DE, AT, IT, FR, SK, CZ...

- Pravidelné vyplácanie mzdy samozrejmosťou

- Individuálny prístup ku každému jednému zamestnancovi.

- Kedykoľvek od pondelka do soboty v čase od 08:00 do 16:30, v mieste sídla spoločnosti Cauner , Jelšová 24, 080 05 Prešov.
Miesto pohovoru: Sivá administratívna budova s modrými pásmi na budove, hneď oproti AQUAPARKU DELŇA.

- Pohovor je potrebné vopred dohodnúť telefonicky 00421 907 070 121 alebo emailom.
- Na pracovný pohovor si doniesť aj životopis v papierovej forme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vodič, doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax v medzinárodnej cestnej nákladnej doprave (min. 1 rok)

- Prax v jazde návesovými súpravami

- Dobré orientačné schopnosti

- Znalosť AETR

- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť

- Dobrá fyzická kondícia

Potrebné dokumenty:

- Vodičský preukaz skupín C, E

- Karta vodiča

- Kvalifikačná karta vodiča

Slovenská dopravná spoločnosť Cauner, s.r.o. ,pôsobí v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej nákladnej dopravy, logistiky a špedície od roku 2002. V súčasnosti disponuje moderným vozovým parkom s počtom 26 návesových súprav.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2603268  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac