Vodič kamiónu MKD = 2 týždne práca + 1 týždeň voľno (Ref. č.: 1234)

CAUNER, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Prešov, Košický kraj, Košice, Belgicko, Dánsko, Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Taliansko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 2 šikovných, zodpovedných a spoľahlivých uchádzačov na pozíciu vodič vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy na trvalý pracovný pomer prípadne živnosť.

Popis práce:
Vykonávanie rozvozu tovaru novými návesovými súpravami v rámci Nemecka, Rakúska, Talianska. Tieto prepravy sú dopĺňané aj inými prepravami.
Riadenie vodičov je zabezpečené slovenským dispečingom.

S vodičom je možné dohodnúť nasledujúce alternatívy pracovnej doby v MKD:
- 2 týždne v práci, týždeň doma,
- 3,4,5 týždne v práci - vlastné vozidlo
alebo, idividuálne vyťažovanie (týždňovky) po dohode zo zamestnávateľom.

Pre vodičov z BRATISLAVY až TRENČÍNA, vozidlá ostávajú na západe.

Výhodou pre vodičov pri tomto systéme práce je stanovište nákladných vozidiel, ktoré sa nachádza v mestách Viedeň, Graz, Rottenmann.
STRIEDANIE VODIČOV VO ŠTVRTOK!!! takže máte volné víkend aj pracovné dni.

Firma ponúka dlhodobé a stabilné pracovné miesta s atraktívnym mzdovým ohodnotením cca 2000 až 2250/ odpracovaný celý mesiac.
- Seriózna a stabilná firma
- Automatické platenie mýta
- Pridelené vozidlá
- Vo všetkých vozidlách firemná navigácia TOMTOM
- Pravidelné vyplácanie mzdy samozrejmosťou
- individuálny prístup ku každému jednému zamestnancovi.

- Kedykoľvek od pondelka do soboty v čase od 08:00 do 16:30, v mieste sídla spoločnosti Cauner , Jelšová 24, 080 05 Prešov.
Miesto pohovoru: Sivá administratívna budova s modrými pásmi na budove, hneď oproti AQUAPARKU DELŇA.

- Pohovor je potrebné vopred dohodnúť telefonicky 00421 907 070 121 alebo emailom.
- Na pracovný pohovor si doniesť stále aj životopis v papierovej forme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.12.2017 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- Prax v medzinárodnej cestnej nákladnej doprave (min. 1 rok)
- Prax v jazde návesovými súpravami
- Dobré orientačné schopnosti hlavne v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku
- Znalosť nariadenia EP a Rady (ES) č. 561/2006 – sociálna legislatíva v oblasti cestnej nákladnej dopravy
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Dobrá fyzická kondícia

Potrebné dokumenty:
- Vodičský preukaz skupín C, E
- Karta vodiča
- Kvalifikačná karta vodiča

Slovenská dopravná spoločnosť Cauner, s.r.o. ,pôsobí v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej nákladnej dopravy, logistiky a špedície od roku 2002. V súčasnosti disponuje moderným vozovým parkom s počtom 26 návesových súprav.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Jelšová 24
080 05 Prešov
ID: 2603268   Dátum zverejnenia: 4.12.2017