Pracovník zákaznickej podpory

Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o. o.z.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka mzdy 700,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava a kontrola zmlúv.
• Poistenie, riešenie a priprava relevantných dokumentov.
• Predčasné a štandardné ukončenie zmlúv.
• Priama komunikácia so zákazníkmi a predajcami, ktorá pomôže vyriešiť prípadné problémy, ktoré môžu vzniknúť.
• Pochopenie potrieb a požiadavkov zákazníkov a ich následné riešenie.
• Príprava pravidelnej korešpondencie týkajúcej sa zákazníkov.
• Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti (úverové odd., predajné odd., účtáreň).
• Príprava reportov týkajúcich sa portfólia.

• Stanete sa súčasťou medzinárodného tímu.
• Možnosť zdokonaľovania sa v anglickom jazyku.
• Konkurenčný plat 700,- EUR.
• Výhody: stravné poukážky, 5 týždňov dovolenky, sick days, príspevok na dopravu.
• 12-mesačná zmluva na dobu určitú.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Skúsenosti v oblasti služieb zákazníkom výhodou
• Anglický jazyk (stredne pokročilý).
• Min. stredoškolské vzdelanie; ekonomika alebo administratíva
• Orientácia na zákazníka a multi-tasking schopnosti.
• Schopnosť pracovať pod časovým tlakom.
• Dobre rozvinuté komunikačné schopnosti.

Caterpillar Financial Services ČR, s. r.o. o.z. je organizačnou zložkou spoločnosti Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., ktorá je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Caterpillar Inc.. Spoločnosť Caterpillar Inc. je naväčším celosvetovým výrobcom stavebných strojov, motorov, poľnohospodárskej techniky a turbín.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Zvolenská cesta 50
974 05 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3401011  Dátum zverejnenia: 25.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy 700,- EUR