Reagujte bez životopisu

Kuchár

CATERING JAMAR s.r.o.

Miesto práce
Floriánova 14, Prešov
Termín nástupu
10.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacodmeny, príplatky za akcie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladáme skúseného a šikovného kuchára s praxou na TPP . Pracujeme krátky/ dlhý týždeň. Náplňou práce je príprava jedál z čerstvých surovín, zodpovednosť za kvalitu pri výdaji jedla, dodržiavania HCCP zásad, čistoty a poriadku.

Dobré platové podmienky, celodenná strava, príjemný kolektív.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2021 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Spoločnosť pôsobiaca na trhu 20 rokov zaoberajúca sa gastronómiou.

Floriánova 14
08001 Prešov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4074519  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac