Logo Castello furniture, s. r. o.

Stolár čalúnený nábytok

Castello furniture, s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
za priamy
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Výroba drevených rámov a konštrukcia čalúnených výrobkov
  • Rezanie preglejky, dreva a iných materiálov
  • Práca s krásnymi materiálmi pre skvelý konečný výsledok

Typický deň na pozícii:

  • Vykonávaš výrobu drevených rámov a konštrukciu čalúnených výrobkov
  • Režeš preglejku, drevo a iné materiály

Pracovná doba:

  • Pracovný čas na zmenu (ráno od 6:30 do 15:00)

Ďalšie príklady náplne práce:

  • Výroba nábytku z dreva a jeho montáž
  • Práca s vysoko kvalitnými materiálmi na vytvorenie luxusných nábytkových kúskov

- Príplatky 0-25% z hodinovej mzdy
- Príplatok za dochádzku za každú odpracovanú hodinu
- Víkendový bonus
- Voľné dni navyše
- Zľava na stravovanie v jedálni
- Príspevok na dopravu na km
- Zamestnanecké zľavy na vyrobené produkty
- Ročný poplatok v závislosti od finančného výsledku spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Castello Furniture je spoločnosť vyrábajúca nábytok, ktorá pôsobí v Liptovskom Mikuláši už viac ako 20 rokov. Ako súčasť medzinárodného nábytkárskeho domu Macazz.nl vyrábame vysoko kvalitný nábytok pre špičkový trh. Castello je neformálna spoločnosť s flexibilnou mentalitou voči svojim zamestnancom. Hľadáte novú výzvu, ste skutočný profesionál, ktorý rád pracuje rukami? potom príďte diskutovať o možnostiach.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mark van Maanen
Tel.: +421908394580
E-mail: poslať životopis
ID: 4820859  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac