1 200 - 2 400 EUR

Frontend Web Developer

CASSOVIA SOFTWARE, s.r.o.

Miesto práce
Popradská 66, Košice
Termín nástupu
1.5.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce bude:
- návrh a vývoj existujúcich a nových webových aplikácií a webových komponentov založených na HTML / CSS / JavaScript
- spoluvytvárať celý vývojový proces, od úvodných návrhov až po testovanie a implementáciu u zákazníkov
- implementácia grafickej vizualizácie mobilných dispečerských webových aplikácií
- posúvanie vývoja v oblasti streamovania médií

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Hrubá mesačná mzda sa bude pohybovať v rozmedzí 1.200,-€ - 2.400,-€ v závislosti od pracovných skúseností a odborných znalostí.

- práca na zaujímavých zahraničných projektoch s využitím najnovších technológií
- možnosť profesionálneho rastu
- teamová práca v mladom kolektíve
- pružná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
ReactJS - pokročilý
NODE.JS - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem vzdelávať sa v oblasti nových technológií
- flexibilita a konštruktívny prístup k riešeniu problémov
- schopnosť pracovať v tíme
- zodpovednosť, spoľahlivosť a bezúhonnosť

CASSOVIA SOFTWARE, s.r.o. sa zaoberá výskumom a vývojom softvéru a hardvéru v oblasti Professional Mobile Radio (PMR) so zameraním na krízovú bezpečnostnú komunikáciu. V spolupráci s našou materskou spoločnosťou Hagedorn Informationssysteme GmbH pôsobiacou v Nemecku sme sa úspešne etablovali na európskom trhu a naše produkty využívajú okrem iných aj Nemecká Spolková polícia, Spolková kriminálna agentúra, hasičský a policajný zbor mesta Hamburg, dopravný podnik mesta Berlín (BVG), dopravný podnik mesta Kolín (KVB), spoločnosť thyssenkrupp Steel Europe, spoločnosť LEAG a ďalšie. Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001:2015

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Popradská 66
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Bartáková
Tel.: +421903301464
E-mail: poslať životopis
ID: 3641996   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Hrubá mesačná mzda sa bude pohybovať v rozmedzí 1.200,-€ - 2.400,-€ v závislosti od pracovných skúseností a odborných znalostí.