Chránená dielňa - Pracovník skladovej evidencie, 3 pracovné miesta

CASSOVIA REALITAS

Miesto práce
Tolstého č. 2, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
03.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava zásielok k preprave podľa objednávok,
- Výdaj a príjem zásielok - poukážok zo skladu,
- Evidencia objednávok na PC - fakturácia,
- Dodatočné činnosti súvisiace so správou zásielok,
- Príprava a sledovanie zásielok,
- Balenie a odosielanie listových zásielok - poukážok,

- Práca v stabilnej spoločnosti,
- Pravidelná pracovná doba PON - PIA,
- Stravné lístky,
- Teambuildingové akcie,
- Iné

Pracovné miesto ponúkame v CHD (chránená dielňa), podmienkou je preto priznaná invalidita - min 41 %. Svoj životopis v SJ zasielajte e-mailom, do predmetu správy prosíme uveďte NÁZOV POZÍCIE o ktorú máte záujem. Vzhľadom k veľkému počtu uchádzačov o zamestnanie budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Podľa zákona č.122/2013 Z.z. prosíme v žiadosti uveďte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienka - schválená invalidita min. 41 %. Bezúhonnosť (čistý Výpis z registra trestov), zodpovedný prístup k práci, flexibilita, presnosť a precíznosť, dôraz na kontrolu, schopnosť pracovať v tíme.

Líder na trhu s nehnuteľnosťami na východnom Slovensku.

Realitná kancelária CASSOVIA REALITAS vstúpila na slovenský trh v roku 2007 ako dynamická, zdravá a spoľahlivá spoločnosť, ktorá v prvom rade kladie dôraz na maximálnu kvalitu poskytovaných služieb a na uspokojenie potrieb klientov. Vďaka našej snahe stať sa jednou z najlepších realitných kancelárii v odbore sa našej spoločnosti stabilne zvyšuje ročný obrat.
Hlavnou náplňou práce našej realitnej kancelárie je poskytovanie profesionálneho a špičkového servisu v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Na prvom mieste je pre nás vždy klient. Uvedomujeme si, že predaj alebo kúpa nehnuteľnosti je pre našich klientov krok, ktorý robia len párkrát v živote, preto sa vždy snažíme pre našich klientov nájsť takú nehnuteľnosť, ktorá plne zodpovedá ich predstavám a možnostiam.
Náš tím kombinuje podnikateľského ducha a hlbokú znalosť v danom odbore, a to s najvyššími štandardmi starostlivosti o klientov, čím si u našich klientov udržiavame dôveru. Neustále investujeme do zlepšovania postupov, vzdelávania a marketingu, aby sme boli schopní priniesť maximum z toho, čo trh s nehnuteľnosťami ponúka.

Naša spoločnosť je tvorená tímom ochotných pracovníkov, ktorí radi prevezmú Vaše starosti v oblasti nehnuteľností na svoje plecia. Naši realitní makléri dôkladne poznajú trh nehnuteľností na východnom Slovensku a sú tak pripravení poskytnúť svojim klientom plnohodnotné informácie, odporučiť vhodné riešenia ich problémov a bezpečne ich sprevádzať realitným trhom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3216348  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou