IT tester/ka

Cassovia Code a. s.

Miesto práce
Kukučínova 2, Juh
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na budúceho kolegu alebo kolegyňu čakajú zaujímavé projekty, ktoré u nás testujeme manuálne a aj použitím automatických testov. Dávame si záležať aj pri písaní testovacích scenárov, ktoré nám pomáhajú testovať štrukturovane a dôsledne.

- nekorporátne priateľské prostredie
- otvorená obojstranná komunikácia s vedením spoločnosti v priebehu času na pravidelnej báze
- prístup k vždy najnovším technológiám z oblasti IT
- práca na zaujímavých krátkodobých alebo dlhodobých projektoch
- možnosť neustáleho vzdelávania sa
- zrýchlený kariérny postup oproti korporáciám na trhu
- zaujímavé finančné benefity na základe dosiahnutých výsledkov
- možnosť participácie na vývoji herného softvéru
- vlastné parkovacie miesto zdarma
- sick-days
- free candy bar, pitný režim a úžasná káva na pracovisku
- oddychová miestnosť spojená s hernou zónou

V prípade dodatočných otázok nás prosím kontaktujte na mailovej adrese [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Základy
CSS - Základy
Jira - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôležitým predpokladom je samostatnosť a zodpovedný prístup k zabezpečovaniu kvality. Uchádzač by mal byť pedantný a precízny s vysokými nárokmi pri testovaní funkčnej a vizuálnej stránky projektov. Nevyhnutný je všeobecný prehľad vo webových technológiach a znalosť princípov používaných v rámci IT projektov.

Sme košický Software House a pôsobíme na trhu už od roku 2011. Začali sme trošku netradične ako herné štúdio, ale postupným vývojom trhu sme sa začali orientovať na vývoj pokročilých webových riešení, mobilných aplikácií a softvérou na mieru. Máme za sebou niekoľko úspešných projektov, akými sú aj e-commerce platforma pre spoločnosť Dixi a digitalizácia pre spoločnosť Fúra. Aktívne pracujeme aj na projektoch pre jedno z najväčších kúpeľňových štúdii Siko, kde vyvíjame e-commerce platformu B2B.

A aby sme nezabudli - pracujeme na princípoch Scrumu s veľkým dôrazom na kvalitu kódu, ktorú zabezpečujú naší techleaderi prostredníctvom code reviews. Takisto je pre nás dôležitá dôkladná príprava user stories, ktoré majú jasne stanovené “Definition of ready” čo v praxi znamená, že developer dostáva presne definované zadania a tak môže efektívne pracovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4012083  Dátum zverejnenia: 24.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac