Java Developer - Onsite/Remote - Medior/Senior

Cassovia Code a. s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu na dlhodobý e-commerce projekt postavený na platforme, ktorá využíva java Spring a na frontende bude implementovaný Angular. E-commerce systém sa integruje najmä ERP a CRM systémom ale aj ďalšími externými službami. Zameranie B2B oblasť, kde implementujeme pokročilý B2B scenár súvisiaci s komplexným manažmentom objednávok a pripravujeme sa na implementáciou marketplace, ktorý bude spájať menších B2B zákazníkov s klientom.

Technológie, s ktorými na projekte pracujeme:
- Java 8
- Spring
- Hibernate
- Apache SOLR
- REST API
- Angular
- Groovy

Ďalšie technológie:
- SCPI integration platform
- Impex
- ZK framework
- Tomcat

Integračná platforma SCPI je robustný systém na zabezpečenie jednoduchého integrovania medzi viacerými systémami, kde sa developer nemusí zaboerať nízkou komunikačnou vrstvou ale využíva tento systém k implemetntácii špeciálnych integračných scenárov.

- priestory blízko centra mesta
- zrýchlený kariérny postup
- možnosť participácie aj na hernom vývoji
- práca na atraktívnych, inovatívnych a dlhodobých projektoch
- podpora zo strany kolegov a skúseného teamleadera
- práca v tíme zloženého so skúsených developerov a šikovných testerov
- radi vás podporíme aj pri vašich projektoch
- občerstvenie na pracovisku
- skvelé teambuildingy
- toto a ešte omnoho viac môžete u nás zažiť a získať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Výhodou sú znalosti JSP, Spring, Ant a Angular.

Sme lokálna košická softvérová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2013. Vďaka kvalitnému tech stacku zloženému z inovatívnych technológií sme mali možnosť pretransformovať viac ako 110 projektov do online sveta vo viac ako 36 podnikateľských odboroch.

Náš tím tvoria mladí ambiciózni ľudia, ktorí preferujú nekorporátne prostredie, rýchlejší kariérny postup, výzvy a osobnejšie vzťahy. Nájdeš nás v industriálnych priestoroch košického Kulturparku, ktorý je pre nás zdrojom inšpirácie a kreatívnych nápadov. Popri práci stíhame vypiť litre kávy, odskočiť si na hodiny angličtiny a brainstormovať pri každej voľnej príležitosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4006654  Dátum zverejnenia: 11.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac