React Native programátor - Onsite/Remote

Cassovia Code a. s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiacOsobné koncoročné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia nových funkcií do mobilnej aplikácie z automotive priemyslu, ktorú budú využívať autopredajcovia a autoservisy v celej Európe. Fungujeme na princípoch scrumu s veľkým dôrazom na kvalitu kódu, ktorú bude zabezpečovať náš teamleader prostredníctvom code reviews. Takisto je pre nás dôležitá dôkladná príprava user stories, ktoré majú jasne stanovené "Definition of ready" čo v praxi znamená, že developer dostáva presne definované zadania a môže efektívne pracovať.

V tíme bude tech lead, ešte jeden react native developer, product owner, product specialist, tester a v našom tíme sú aj backend vývojári, s ktorými bude prebiehať úzka spolupráca pri prepájaní aplikácie s backendom.

Technológie, ktoré používame na projekte:
- React Native
- Typescript
- Redux
- Fetch API
- mobilné platformy Android a IOS

- priestory blízko centra mesta
- zrýchlený kariérny postup
- možnosť participácie aj na hernom vývoji
- práca na atraktívnych, inovatívnych a dlhodobých projektoch
- podpora zo strany kolegov a skúseného teamleadera
- práca v tíme zloženého so skúsených developerov a šikovných testerov
- radi vás podporíme aj pri vašich projektoch
- občerstvenie na pracovisku
- skvelé teambuildingy
- toto a ešte omnoho viac môžete u nás zažiť a získať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

React Native - Pokročilý
TypeScript - Pokročilý
GIT - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* tímový hráč
* skúsenosti v scrum tíme
* záujem na sebe kontinuálne pracovať

Výhodou je znalosť React Native knižníc, skúsenosti s optmalizáciou a testovaním kódu.

Sme lokálna košická softvérová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2013. Vďaka kvalitnému tech stacku zloženému z inovatívnych technológií sme mali možnosť pretransformovať viac ako 110 projektov do online sveta vo viac ako 36 podnikateľských odboroch.

Náš tím tvoria mladí ambiciózni ľudia, ktorí preferujú nekorporátne prostredie, rýchlejší kariérny postup, výzvy a osobnejšie vzťahy. Nájdeš nás v industriálnych priestoroch košického Kulturparku, ktorý je pre nás zdrojom inšpirácie a kreatívnych nápadov. Popri práci stíhame vypiť litre kávy, odskočiť si na hodiny angličtiny a brainstormovať pri každej voľnej príležitosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3970690  Dátum zverejnenia: 6.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac