1 000 - 2 000 EUR

Obchodný manažér/ka v oblasti IT

Cassovia Code s.r.o.

Miesto práce
Kuzmányho 57, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoj a realizácia obchodných príležitostí doma i v zahraničí
Monitorovanie trhu
Aktívna obchodná činnosť v oblasti konferencií, workshopov, eventov a podobne
Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových klientov na trhu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

min. 900€ + variabilná časť bez hornej hranice

Práca v dynamickom kolektíve, možnosť kariérneho rastu, finančné benefity na základe dosiahnutých výsledkov, možnosť účasti na medzinárodných konferenciách v zahraničí.

Životopis s fotografiou a motivačný list zasielajte na adresu: [email protected]
Nutnosť praxe min. 2 roky na danej alebo obdobnej pozícii.
Úspešní uchádzači budú kontaktovaní emailom alebo telefonicky a budú prizvaní k osobnému pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Od zamestnanca sa očakáva aktívny profirmne orientovaný prístup, schopnosť dobre znášať stres a chuť dosahovať výsledky. Skúsenosti s B2B predajom sú nutným predpokladom.

Cassovia Code je IT spoločnost zaoberajúca sa výrobou a distribúciou priemyselného softvéru, herného softvéru a webových riešení.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kuzmányho 57
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Miloš Ferjo
Tel.: +421918757936
E-mail: poslať životopis
ID: 3767990   Dátum zverejnenia: 20.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 900€ + variabilná časť bez hornej hranice