Lešenár do Francúzska

CassCo Building s.r.o.

Miesto práce
Bordeaux, Francúzsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
14,50 EUR / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kotvenie, montáž, demontáž a fixácia lešenia značky Lahyer
lešenia sú fixné, pojazdné hliníkové, ľahšie na stupačkách, ale aj ťažšie oceľové lešenia
lešenia sa stavajú pri bytových domoch, novostavbách ale aj pri priemyselných budovách
práca je vo výškach cca 30 - 40 m
zákazky sú v meste Bordeaux a jeho okolí

možnosť pracovať buď na živnosť (14,50 EUR/hod. alebo na zmluvu 11,80 EUR hod.)
menej skúsený pomocný lešenár (13 EUR na živnosť a 10,50 EUR na zmluvu)
overený francúzsky klient
dlhodobá zákazka
hradené a zabezpečené ubytovanie
hradená cesta
zabezpečené pracovné oblečenie
možnosť pracovať na živnosť alebo na zmluvu
práca je vo vinárskom kraji, priaznivé poveternostné podmienky, hodina cesty od mora

nutné mať vlastnú lešenársku kapsu (lešenárske kladivo, uťahovák, stáčací meter, kľúč 19 a 22, vodováha s magnetom), poprípade popruhy, ostatné pomôcky a pracovné oblečenie sú zabezpečené

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Francúzsky klient

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

dobrá pracovná morálka
dobrá fyzická kondícia
platný lešenársky preukaz
prax v stavaní lešenia min. 3 roky
francúzsky jazyk výhodou
vodičský preukaz skupiny B výhodou

CassCo Building s.r.o. poskytuje svoje služby kvalitne a na profesionálnej úrovni v oblasti ľudských zdrojov, rovnako pre zamestnávateľov, ako i pre záujemcov o zamestnanie. Najčastejšie obsadzujeme pozície v týchto doménach hospodárstva: stavebníctvo, strojársky priemysel, výroba a služby. Najsilnejšie zastúpenie máme však u klientov v strojárskom priemysle.
CassCo Building s.r.o. je držiteľom povolenia č. UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/15648-2 na vykonávanie činnosti Agentúry dočasného zamestnávania (ADZ).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3600554  Dátum zverejnenia: 17.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14,50 EUR / hod.