Stolár/tesár

CassCo Building s.r.o.

Miesto práce
Francúzsko
Termín nástupu
28.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
480 €/mes + bousy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strhávanie pôvodného dreveného obkladu a jeho nahradenie novým, zakladanie okien, dverí, zárubní, inštalácia kľučiek, zábradlia, líšt, pokladanie parkiet, interiérové a exteriérové stolárske práce, drevené konštrukcie, krovy, drevené opláštenie / obklady zvonku budov (domy, chaty, hotely)

- ubytovanie, cesta, pracovné oblečenie a pracovné ochranné pomôcky zabezpečené firmou
- plánovanie ciest a turnusov (dvojmesačné turnusy)
- možnosť poskytnutia záloh
- pravidelné platby
- odmena za odporúčanie nového pracovníka / 50€ /

Práca pre nášho klienta je do konca tohto roka (do sviatkov) s možnosťou nastúpenia znova v novom roku. Ak klient prejaví vysokú spokojnosť so zamestnancom, je tu možnosť dlhoročnej spolupráce.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Práca pre rodinnú drevársku spoločnosť vo francúzskych Alpách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stolár-tesár

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Uprednostňujeme dynamických ľudí, ktorí zvládnu záťaž na výkon
- potrebná minimálne 4. ročná prax vo svojom odbore
- zodpovednosť, samostatnosť, pozitívny prístup k práci
- manuálna zručnosť a praktické myslenie
- znalosť FRJ výhodou
- vlastné auto výhodou

CassCo Building s.r.o. poskytuje svoje služby kvalitne a na profesionálnej úrovni v oblasti ľudských zdrojov, rovnako pre zamestnávateľov, ako i pre záujemcov o zamestnanie. Najčastejšie obsadzujeme pozície v týchto doménach hospodárstva: stavebníctvo, strojársky priemysel, výroba a služby. Najsilnejšie zastúpenie máme však u klientov v strojárskom priemysle.
CassCo Building s.r.o. je držiteľom povolenia č. UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/15648-2 na vykonávanie činnosti Agentúry dočasného zamestnávania (ADZ).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3519496  Dátum zverejnenia: 18.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 480 €/mes + bousy