Montér stolárskych výrobkov

CassCo Building s.r.o.

Miesto práce
Francúzsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Renovácia drevených okien na budove
- Brúsenie a maľovanie prípadná výmena
- Zakladanie dverí, okien, nábytku, drevené obklady
- montáž drevených líšt

- Hradené a zabezpečené ubytovanie a cesta
- Zabezpečené pracovné náradie
- Dlhodobá spolupráca, zázemie stabilnej spoločnosti
- Jednoduchá nenáročná práca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Renomovaná francúzska firma, ktorá sa venuje prácam v oblasti stavebného priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stolár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Platná lekárska prehliadka
- čistý register trestov
- ochota cestovať na 2 mesačné turnusy

CassCo Building s.r.o. poskytuje svoje služby kvalitne a na profesionálnej úrovni v oblasti ľudských zdrojov, rovnako pre zamestnávateľov, ako i pre záujemcov o zamestnanie. Najčastejšie obsadzujeme pozície v týchto doménach hospodárstva: stavebníctvo, strojársky priemysel, výroba a služby. Najsilnejšie zastúpenie máme však u klientov v strojárskom priemysle.
CassCo Building s.r.o. je držiteľom povolenia č. UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/15648-2 na vykonávanie činnosti Agentúry dočasného zamestnávania (ADZ).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3314635  Dátum zverejnenia: 20.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou