Montér nábytku vo Francúzsku

CassCo Building s.r.o.

Miesto práce
Haute Savoie (74), Francúzsko
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

_práca pre skúsených stolárov
_nutná znalosť čítania výkresovej dokumentácie
_skladanie nábytku
_stolárska práce - obklady, lišty, zakladanie dverí, zárubní, obloženia, vitráže, skladanie nábytku
_platná lekárska prehliadka pre prácu vo výškach

_dlhodobá práca
_zázemie stabilnej spoločnosti
_práca na hlavný pracovný pomer
_hradené a zabezpečené ubytovanie

_kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Líder vo Francúzsku v oblasti výroby, montáže a zariaďovania hotelov, nemocníc, škôl a podobných stavieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stolár

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

_skúsenosť v danom odbore
_samostatnosť
_vlastný automobil výhodou
_znalosť francúzskeho jazyka na komunikatívnej úrovni (stolárska problematika)

CassCo Building s.r.o. poskytuje svoje služby kvalitne a na profesionálnej úrovni v oblasti ľudských zdrojov, rovnako pre zamestnávateľov, ako i pre záujemcov o zamestnanie. Najčastejšie obsadzujeme pozície v týchto doménach hospodárstva: stavebníctvo, strojársky priemysel, výroba a služby. Najsilnejšie zastúpenie máme však u klientov v strojárskom priemysle.
CassCo Building s.r.o. je držiteľom povolenia č. UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/15648-2 na vykonávanie činnosti Agentúry dočasného zamestnávania (ADZ).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3190982  Dátum zverejnenia: 18.9.2017