Predajca v modelárskom obchode

CASALLIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkmi, poradenstvo pri výbere tovaru, aktívny predaj, riešenie reklamácií v modelárskom odbore

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základ 700 € + mesačné odmeny. (bližšie info osobne)

- práca v dynamicky rastúcej spoločnosti
- stabilné pracovné miesto s dlhodobou perspektívou
- mzda vyplácaná načas

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Modelárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorý sa modelom venuje, najlepšie aktívneho modelára
Znalosti : fakturačný systém Pohoda (v prípade neznalosti doučíme)
balík Microsoft Office – WORD, Outlook – základy
VEĽKOU VÝHODOU JE ZNALOSŤ MAĎARSKÉHO JAZYKA – nie však podmienkou

Spoločnosť Casallia s.r.o. pôsobí na trhu s hračkami už od roku 1997, čo zaručuje stabilitu zamestnania a serióznosť spoločnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Casallia, s.r.o.
Vajnorska 136/A
83104 Bratislava
ID: 3740494   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základ 700 € + mesačné odmeny. (bližšie info osobne)