Logo Casa Slovensko n.o.

Opatrovateľ bez kurzu / s kurzom 12 hod. zmeny

Casa Slovensko n.o.

Miesto práce
Kučišdorfská Dolina 6, Pezinok
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 400 EUR/mesiac13. PLAT. Príplatky za sobotu 50%, nedeľu 100%, sviatok 100%, príplatky za nadčas 25% a príplatok za nočnú 40%.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- PREPLÁCANIE NADČASOV
- DOPRAVA Z PEZINKA DO PRÁCE A Z PRÁCE
- 13. PLAT

Pošli nám svoj životopis alebo zavolaj na telefónne číslo a pridaj sa k nám!

Aká bude tvoja náplň práce?

- Vytvárať bezpečné a domáce prostredie klientom
- Kompletná opatrovateľská starostlivosť o seniorov a ľudí s
odkázanosťou
- Pomoc pri hygiene, stravovaní a dennom režime našich klientov
- Tímová spolupráca s kolegami

- 13. plat
- Množstvo benefitov a výhod pre teba – masáže na pracovisku, pitný
režim, ovocie, koláč, príspevok na stravu, teambuilding,
- Odmeny pri pracovných jubileách
- Možnosť stravovania priamo v zariadení za výhodných podmienok
- Príplatky za sobotu 50%, nedeľu 100%, sviatok 100%, príplatky za
nadčas 25% a príplatok za nočnú 40%
- Finančná odmena pri odporúčaní nového stabilného kolegu
- Vzdelávanie

Napíš nám pár viet a povedz viac o sebe a motivácií, prečo ťa naša ponuka zaujala a prečo chceš u nás pracovať. Tešíme že sa o tebe dozvieme viac.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Opatrovateľstvo nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou, nie však podmienkou sú skúsenosti a vzdelanie v opatrovateľskej práci a certifikát opatrovateľského kurzu

- Očakávame schopnosť pracovať v tíme
- Výpis z registra trestov/bez záznamu

Casa Slovensko je moderná organizácia v poskytovaní sociálnych služieb na Slovensku. Ponúka starostlivosť v dvoch zariadeniach v Bratislave a v Pezinku pre seniorov a špecializovaných zariadeniach.

Naša vízia:
Byť lídrom vo vytváraní bezpečného prostredia a istoty pre našich klientov. Sprevádzať ľudí kompetentne, citlivo a v súlade so spoločenskými hodnotami v rôznych fázach ich života.

Naše hodnoty:
Miesto istoty a bezpečia.
Naša práca nás baví a pracujeme ako tím.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Maria Kollarovičová
Tel.: +421948690396
E-mail: poslať životopis
ID: 4621079  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac