Opatrovateľ bez kurzu / s kurzom v zariadení sociálnych služieb v Pezinku

Casa Slovensko n.o.

Miesto práce
Kučišdorfská Dolina 6, Pezinok
Termín nástupu
dohodou
910 - 1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 860,- Eur brutto . Príplatky za sobotu 50%, nedeľu 100%, sviatok 100%, príplatky za nadčas 25% a príplatok za nočnú 40%.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

◾kompletná opatrovateľskú starostlivosť o seniorov
◾prihliadanie na individuálne potreby klienta, aktivizovanie klienta podľa jeho schopností a možností
◾spolupráca pri plánovaní poskytovania sociálnej služby podľa individuálnych potrieb, schopností a cieľov klienta
◾rutinná práca pri vytváraní, prehlbovaní a upevňovaní hygienických, spoločenských a pracovných návykov občanov v zariadení sociálnych služieb

Doprava do zamestnania.
Masáže 1x za štvrťrok, ovocné dni, coffebreak 1x do týždňa.
Stravné lístky v hodnote 4€.
Preplácanie nadčasov s 25% príplatkom.
Možnosť naučiť sa nové veci: podpora osobného rastu – účasť na školeniach, seminároch, doplnenie si vedomostí a zručností.

Sme organizácia, ktorá vníma potreby zamestnancov. Príjemná pracovná klíma , domáce prostredie a skvelý kolektív - toto nenájdete všade, ale u nás áno.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

opatrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhoda - Certifikát opatrovateľského kurzu.

Casa Slovensko je moderná organizácia v poskytovaní sociálnych služieb na Slovensku. Ponúka starostlivosť v dvoch zariadeniach v Bratislave a v Pezinku pre seniorov a špecializovaných zariadeniach.

Naša vízia:
Byť lídrom vo vytváraní bezpečného prostredia a istoty pre našich klientov. Sprevádzať ľudí kompetentne, citlivo a v súlade so spoločenskými hodnotami v rôznych fázach ich života.

Naše hodnoty:
Miesto istoty a bezpečia.
Naša práca nás baví a pracujeme ako tím.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4227409  Dátum zverejnenia: 28.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 910 EUR/mesiac