950 - 1 000 EUR

Sestra v zariadení sociálnych služieb

Casa Slovensko n.o.

Miesto práce
Heydukova 14, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dohľad nad zdravotnou starostlivosťou o klientov/seniorov v dome seniorov a v špecializovanom zariadení, spolupráca so všeobecným lekárom a psychiatrom, objednávanie odborných vyšetrení, doprovod na lekárske vyšetrenia, podávanie liekov, vedenie dokumentácie, komunikácia s príbuznými a informovanie o zdravotnom stave

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

950,- Eur brutto

Možnosť naučiť sa nové veci: podpora osobnostného rastu, účasť na školeniach, seminároch, doplnenie si vedomostí a zručností
Práca v príjemnom prostredí zariadenia v Bratislave
Stravné lístky v hodnote 4€

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.9.2019 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ošetrovateľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pozitívny vzťah k seniorom, empatia, precíznosť , schopnosť spolupracovať s pracovníkmi opatrovateľského a zdravotného úseku.

Sme moderná a inovatívna nezisková organizácia, ktorá spolupracuje s materskou rakúskou spoločnosťou Casa Leben im Alter a čerpá z jej dlhoročného know-how v oblasti poskytovania sociálnych služieb. Realizujeme nové projekty a svojím pohľadom a prístupom sa snažíme meniť zaužívané názory. Svoje hodnoty nemeníme, naopak, snažíme sa meniť svet. Práve preto hľadáme do svojho tímu niekoho podobne zmýšľajúceho, pre koho sú výzvy motiváciou a komu dáme priestor ukázať, že aj sociálne služby poskytujú možnosti ako iné odvetvia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Heydukova 14
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Koníková
E-mail: poslať životopis
ID: 3739452   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950,- Eur brutto