Asistentka / asistent predaja do predajne v Ružomberku!

CARTA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bystrická cesta 45c, Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, alebo dohodou
Od 900 EUR/mesiac(nástupná mesačná mzda) + pravidelné odmeny za predaj + príplatky a ďalšie bonusy podľa odmeňovacieho systému + zákonné príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste osobnosť ktorá rada pracuje s ľuďmi a je komunikačne zručná? Chceli by ste, aby Vám tieto prednosti pomohli viac zarábať? Ak áno, táto práca by mohla byť pre Vás.

Očakávame od Vás:

- aktívny predaj tovaru (nielen) dennej spotreby zákazníkom v našej kamennej predajni
- pomoc zákazníkom urobiť správne nákupné rozhodnutie výberom vhodných produktov tak, aby odchádzali s pozitívnym nákupným zážitkom
- práca s počítačovým systémom (zaevidovanie nákupov, tržieb, fakturácia, skladová evidencia)
- zodpovednosť za správne vystavenie daňových dokladov a práca s finančnou hotovosťou
- denné dokladanie tovaru a pravidelná denná starostlivosť o zverený tovarový úsek
- tvorivá príprava predajne na sezónny predaj
- spolupráca na inventúrach tovaru
- pravidelné vzdelávanie sa v oblasti tovaroznalectva

- našimi zákazníkmi sú bežní občania, živnostníci, rôzne firmy a organizácie, preto sa pre našich zákazníkov predajca stáva dlhodobo ceneným partnerom

- ak ste radi v pohybe oceníte, že sa nejedná o sedavý typ zamestnania - je to rôznorodá práca, ktorá počas dňa zahŕňa aj mnoho manuálnych činností

- je to práca v zohratom tíme, kde má každý jeho člen vysoko platné postavenie

- ak hľadáte prácu, ktorá poskytuje aj voľný čas, možno Vám bude vyhovovať naša pracovná doba: Pondelok-Piatok 07.30 - 18.00 hod. (2-zmenná prac. doba), Sobota 09.00 - 12.00 hod. (1-2x/mesiac)

- je to práca v krásnom, čistom prostredí a v zabehnutom, funkčnom systéme

- zázemie v stabilnej a úspešnej rodinnej firme, ktorá má vo svojom odvetví veľmi dobré meno

- podpora tímu a vedenia, ktoré má ľudský prístup a dodržiava slovo

- výborné pracovné podmienky a systém odmeňovania s možnosťou ovplyvniť svoj príjem - veľmi dobré výsledky Vám u nás zabezpečia veľmi dobrý príjem

- predaj atraktívnych a kvalitných produktov dennej spotreby

- pri dosahovaní dobrých výsledkov istá dlhodobá budúcnosť a možnosť kariérneho rastu

- zamestnanecké nákupy za zvýhodnené ceny

- nadštandardný príspevok na stravu

Práca Asistentka/asistent predaja je veľmi živá a tvorivá činnosť. Ak ju predajca robí dobre, vytvára si silnú pozíciu a stálych klientov, priateľstvá a je vysoko oceňovaná. Nehľadáme do predajne „mĺkvu bábiku“, radi by sme našli človeka s nadšením pre komunikáciu, pomoc a ochotou byť profesinálny vo svojej práci.
Keď sa zamyslíte nad obchodníkmi, ktorých si ceníte viac? Určite takých, ktorý Vám dobre poradili a pomohli. Toto je aj našim cieľom a preto hľadáme osobnosť, ktorá sa chce stať skvelou vo svojej práci. Nemusíte mať 10-ročnú prax, jediné, čo je potrebné, je skutočne chcieť. Či ste absolvent školy alebo máte za sebou 20 rokov práce, je to len o Vašom nastavení, chuti a ochote.

Kontaktovať budeme všetkých záujemcov, pretože na dobrom výbere nám záleží. Výberové konanie sa bude konať v sídle spoločnosti v Ružomberku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CARTA Slovakia, s.r.o. je rodinná spoločnosť s 20 členným tímom a viac ako 25 ročnou tradíciou na trhu. CARTA Slovakia, s.r.o. má na trhu veľmi dobré meno a sme hrdí na dve najväčšie papiernictva na Liptove s veľkou kamennou predajňou v Ružomberku a v Liptovskom Mikuláši. Naším sortimentom sú kancelárske a školské potreby, papier, papierová hygiena, čistiaca chémia a čistiaca technika, baliace materiály a pod. Sú to produkty, ktoré každý nielen pozná, ale aj bežne potrebuje v každodennom živote.

Viac o nás a o tom, ako sme sa stali tým, čím dnes sme, nájdete na: www.carta.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4791939  Dátum zverejnenia: 24.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac