Reagujte bez životopisu

Obchodný zástupca/manažér pre Slovensko

CARTA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
práca na živnosť, provízia 20% z dosiahnutého obratu, zárobok bez stanovenej hornej hranice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj inovatívneho bezdotykového hygienického systému Soavex Professional (hygiena-zadarmo.sk) ako samostatného obchodného projektu a zvyšovanie objemu predaja v tomto projekte
- predaj produktov z portfólia našej spoločnosti (carta.sk)
- neustály aktívny prieskum trhu a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- aktívna spolupráca s už existujúcimi zákazníkmi a rozširovanie možnosti spolupráce
- návrhy a spracovanie cenových ponúk
- uzatváranie zmluvných vzťahov
- spracovanie podkladov obchodnej administratívy pre back-office (objednávky od zákazníkov, zmluvná agenda a pod.)
- plnenie obchodných plánov
- spoluúčasť pri vypracovávaní strategických obchodných plánov a koncepcií
- výkazníctvo spojené s výkonom danej pozície
- pravidelné porady v sídle spoločnosti

- kompletné kvalitné úvodné zaškolenie
- zázemie v stabilnej a úspešnej rodinnej firme, ktorá neustále expanduje
- podpora tímu a vedenia, ktoré má ľudský prístup a dodržiava slovo
- výborné pracovné podmienky a systém odmeňovania s možnosťou ovplyvniť svoj príjem
- existujúca databáza dlhodobých stabilných klientov
- marketingová podpora pre klientov
- vlastné riadenie pracovného času
- zaručené kompetencie
- predaj kvalitných, tradičných a žiadaných produktov dennej spotreby s veľmi dobrým potenciálom na trhu
- podpora predaja pomocou dobre etablovaného benefitného a zľavového systému pre obchodných partnerov
- podpora predaja pomocou e-shopu
- možnosť prezentácie všetkých ponúkaných produktov klientom priamo v kamennej predajni v sídle spoločnosti
- istá dlhodobá spolupráca pri dosahovaní dobrých výsledkov
- odborný a osobnostný rozvoj
- priestor pre sebarealizáciu

Je pre Vás výkon práce obchodníka výzvou a zaujímavým povolaním? Hľadáme výraznú osobnosť, ktorá túži po uplatnení, má rada slobodu a dôveru ako partner. Výkon tejto pozície je náročný, preto si vyžaduje kandidátov, ktorí už v obchodnej činnosti dosiahli preukázateľné výsledky. Ste presvedčený o tom, že máte cit pre dobrú stratégiu, šance a obchodnú príležitosť? Na ceste k úspechu Vám pomôže náš, na trhu vynikajúco etablovaný, obchodný projekt v oblasti hygieny - bezdotykový hygienický systém Soavex Professional (všetko o tomto systéme sa dozviete na webe hygiena-zadarmo.sk alebo carta.sk) Vstupenkou k úspechu u zákazníka je vysoká kvalita produktu, veľmi pozitívne referencie od partnerov, ktorý tento systém už využívajú a bezkonkurenčné ceny. Preferujete slobodu v organizovaní svojho pracovného času, ale na druhej strane viete prevziať vysokú samostatnosť a zodpovednosť? Táto práca je rôznorodá a bude si vyžadovať veľa cestovania. Hneď na začiatku sa budete môcť oprieť o kvalitné úvodné zaškolenie a k dosahovaniu cieľov Vám bude pomáhať priama podpora obchodného riaditeľa, ako aj vedenia spoločnosti. Od samého štartu môžete nadviazať na veľmi dobré renomé spoločnosti a vybudované vzťahy s mnohými obchodnými partnermi. Pri práci so zákazníkom budú pre Vás benefitom aj naše overené, dobre fungujúce a atraktívne obchodné modely. Myslíte si, že viete nielen predávať, ale aj pomôcť nájsť pre klienta najlepšie riešenie? Tak je to príležitosť práve pre Vás. Vynikajúce výsledky Vám zabezpečia istú dlhodobú spoluprácu a neobmedzený príjem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodník, obchodný manažér, obchodný zástupca, obchodný reprezentant

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná pre absolventa len s predchádzajúcimi pracovnými výsledkami.

Všetko o nás a o tom, ako sme sa stali tým, čím dnes sme, nájdete na: www.carta.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4465410  Dátum zverejnenia: 15.11.2022