Obchodná asistentka/Predajca

CARTA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bystrická cesta 45C, Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
základný mesačný plat + provízny systém bez hornej hranice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude predaj našich produktov na maloobchodnej predajni v Ružomberku a pravidelná starostlivosť o zákazníkov. Pod slovom predaj rozumej pomoc zákazníkovi urobiť správne nákupné rozhodnutie, nie ho nútiť nakupovať to, čo nepotrebuje. Pod pojmom starostlivosť o zákazníka rozumej kompletné vybavenie nákupnej požiadavky zákazníka až po jej zaplatenie.
Neustále rozširujeme našu obchodnú činnosť, a tak sme na úseku maloobchodnej predajne vytvorili ďalšie dve voľné pracovné miesta.

Čo ti ponúkame?
Budeš pracovať v ľudskom kolektíve, plnom zapálených a nadšených ľudí. Neustále ťa budeme vzdelávať a zdokonaľovať v predajných zručnostiach. Pre najlepších máme pripravené bonusové benefity, ako napr. permanentku do fitka, či aquaparku. Dostaneš u nás základnú mesačnú mzdu, no „zarábať“ budeš až na základe svojho výkonu – ak máš rád výzvy, dobrou správou je, že strop neexistuje:) Máš možnosť neustále posúvať hranice svojich schopností a kariérne rásť. Budeš sa podieľať na raste a úspechoch firmy.

Pošlite, prosím, svoj životopis a motivačný list na e-mail: carta@carta.sk a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2017 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Aký máš byť?
Otvorený komunikácii s ľuďmi, vieš sa s nimi rozprávať, no zároveň ich aj počúvať. Máš vycibrenú slovnú zásobu. Si inteligentný a máš všeobecný rozhľad. Vieš milo pozdraviť. Úsmev je tvojou devízou. Stotožňuješ sa s výrokom: „náš zákazník - náš pán“. Obchodovanie je pre teba výzvou. Máš príjemný vzhľad a vystupovanie. Si priateľský, v kolektíve nekonfliktný. Využívaš svoj potenciál na maximum. Plníš stanovené plány a ciele. Na úrovni reprezentuješ firmu, v ktorej pracuješ a stotožňuješ sa s jej víziou.

Čo požadujeme?
Máš ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou. Ovládaš pravopis. Skutočne ovládaš prácu s počítačom na užívateľskej úrovni (Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook). Pracovné povinnosti si plníš 8 hodín denne, 5 dní v týždni. Máš vodičský preukaz skupiny B a si aktívny vodič. Výhodou je prax v obchodnej spoločnosti, príp. v aktívnom predaji tovarov a služieb.

CARTA Slovakia s.r.o. je obchodná spoločnosť s 20 ročnou tradíciou zaoberajúca sa veľkoobchodnou a maloobchodnou činnosťou s produktmi a priamym zastúpením výrobných závodov, a to v oblasti papierenského odvetvia, papierovej hygieny a čistiacej chémie, obalových a spotrebných materiálov pre firmy a organizácie, kancelárskych, školských a kreatívnych potrieb. Tovary a služby predávame na slovenskom i európskom trhu, výhradne uvádzame na trh inovatívne produkty. Našimi zákazníkmi sú veľkoobchodné a maloobchodné spoločnosti, výrobné závody, zdravotnícke zariadenia, školy, gastronomické a ubytovacie zariadenia, štátne organizácie, ako aj živnostníci a koneční spotrebitelia.
Víziou našej spoločnosti je byť jednotkou v ponuke a v plnení nákupných požiadaviek zákazníkov v oblasti spotrebných materiálov v regióne Stredného Slovenska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bystrická cesta 45C
03401 Ružomberok

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Tručková
Tel.: 0948524225
E-mail: poslať životopis
ID: 3148286   Dátum zverejnenia: 9.10.2017