Manažér/vedúci predajne

CARTA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bystrická cesta 45c, Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.000 EUR + atraktívny motivačný odmeňovací systém (po zapracovaní)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Áno, darí sa nám! Aj preto opäť rozširujeme náš pracovný kolektív a hľadáme reprezentanta a hlavnú tvár našej predajne!

Manažér/vedúci predajne CARTA Slovakia:
• je lídrom - vedie a manažuje maloobchodnú predajňu a jej pracovný tím
• dosahuje a zvyšuje ziskový objem predaja
• aktívne buduje a rozvíja vzťahy s novými a súčasnými klientmi
• včas rieši požiadavky klienta v nadväznosti na jeho priority
• zodpovedne pristupuje k riešeniu pracovných povinností
• spracováva obchodnú administratívu a prezentuje dosiahnuté výsledky
nadriadenému
• aktívne sa podieľa na marketingu predajne a stratégii predaja
• má rád výzvy a prekonávanie vlastných hraníc

Prečo pracovať s nami?

Najlepším máme čo ponúknuť:
- možnosť sebarealizácie pre ambicióznych a motivovaných ľudí
- kariérny rast
- okrem základného platu možnosť pozitívne ovplyvniť výšku svojho príjmu
- vzdelávanie a zdokonaľovanie sa v pracovných zručnostiach
- rozmanitú náplň práce, možnosť byť úspešný a ukázať, čo v obchode viete, využiť svoj
potenciál na maximum
- šancu naštartovať seba samého a urobiť pozitívnu zmenu
- zázemie v stabilnej, progresívnej a neustále sa rozrastajúcej spoločnosti
- podieľať sa na raste a úspechoch firmy

Pošlite, prosím, svoj životopis a motivačný list na e-mail: [email protected] a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- min. 1 rok pôsobenie vo funkcii vedúceho a aktívny
predaj
- schopnosť viesť a motivovať pracovný tím, jednať s
ľuďmi na profesionálnej úrovni
- predajné schopnosti a preukázateľné výsledky
- vytrvalosť pri dosahovaní cieľov
- nadšenie a vlastná motivácia doťahovať veci do
konca
- čestnosť, etickosť a návrhy na zlepšenie systému
- disciplína a zodpovednosť

CARTA Slovakia s.r.o. je obchodná spoločnosť s 20 ročnou tradíciou zaoberajúca sa veľkoobchodnou a maloobchodnou činnosťou s produktmi a priamym zastúpením výrobných závodov, a to v oblasti papierenského odvetvia, papierovej hygieny a čistiacej chémie, obalových a spotrebných materiálov pre firmy a organizácie, kancelárskych, školských a kreatívnych potrieb. Tovary a služby predávame na slovenskom i európskom trhu, výhradne uvádzame na trh inovatívne produkty. Našimi zákazníkmi sú veľkoobchodné a maloobchodné spoločnosti, výrobné závody, zdravotnícke zariadenia, školy, gastronomické a ubytovacie zariadenia, štátne organizácie, ako aj živnostníci a koneční spotrebitelia.
Víziou našej spoločnosti je byť jednotkou v ponuke a v plnení nákupných požiadaviek zákazníkov v oblasti spotrebných materiálov v regióne Stredného Slovenska.
CARTA Slovakia - sme iné papiernictvo (www.carta.sk)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bystrická cesta 45C
03401 Ružomberok
ID: 2996929   Dátum zverejnenia: 5.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.000 EUR + atraktívny motivačný odmeňovací systém (po zapracovaní)