Obchodný zástupca - predajca pre región Liptov

CARTA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ak nás zaujmete, pokojne aj hneď.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základný mesačný plat + provízny systém bez hornej hranice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete od života viac? Chcete na sebe pracovať a radi prijímate nové výzvy? Práve teraz hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu!

Prečo pracovať s nami?

Najlepším máme čo ponúknuť:
- možnosť sebarealizácie pre ambicióznych
a motivovaných ľudí
- rozmanitú náplň práce, možnosť byť úspešný a
ukázať, čo v obchode viete, využiť svoj potenciál na
maximum
- šancu naštartovať seba samého a urobiť pozitívnu
zmenu
- progresívnu, dynamickú a neustále sa rozrastajúcu
spoločnosť
- podieľať sa na raste a úspechoch firmy

Hlavná náplň práce a zodpovednosti

Obchodný zástupca CARTA Slovakia, s.r.o.:
• dosahuje a zvyšuje ziskový objem predaja
• aktívne buduje a rozvíja vzťahy s novými a súčasnými klientmi
• včas rieši požiadavky klienta v nadväznosti na jeho priority
• zodpovedne pristupuje k riešeniu pracovných povinností
• spracováva obchodnú administratívu a prezentuje dosiahnuté výsledky
nadriadenému
• rád denne cestuje a komunikuje s majiteľmi a manažérmi firiem
• má rád výzvy a prekonávanie vlastných hraníc

- motivačný plat, ktorý sa bude odvíjať od Vašich schopností a skúseností
- flexibilný pracovný čas
- neustále vzdelávanie sa a zdokonaľovanie zručností v predaji
- možnosť kariérneho rastu
- zázemie v stabilnej firme
- práca v dynamickom, mladom kolektíve
- možnosť uvádzať na trh inovatívne produkty

Pošlite, prosím, svoj životopis a motivačný list na e-mail: carta@carta.sk a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Uvítame ak:
- máte predajné schopnosti a preukázateľné výsledky, snahu a schopnosť učiť sa
- ste vytrvalý pri dosahovaní cieľov
- máte nadšenie a vlastnú motiváciu doťahovať veci do konca
- ste čestný a etický
- ste samostatný a máte sebakontrolu
- máte disciplínu a zodpovednosť
- máte schopnosť jednať s ľuďmi na profesionálnej úrovni
- pôsobili ste v aktívnom predaji minimálne 1 rok

CARTA Slovakia s.r.o. je obchodná spoločnosť s 20 ročnou tradíciou zaoberajúca sa veľkoobchodnou a maloobchodnou činnosťou s produktmi a priamym zastúpením výrobných závodov, a to v oblasti papierenského odvetvia, papierovej hygieny a čistiacej chémie, obalových a spotrebných materiálov pre firmy a organizácie, kancelárskych, školských a kreatívnych potrieb. Tovary a služby predávame na slovenskom i európskom trhu, výhradne uvádzame na trh inovatívne produkty. Našimi zákazníkmi sú veľkoobchodné a maloobchodné spoločnosti, výrobné závody, zdravotnícke zariadenia, školy, gastronomické a ubytovacie zariadenia, štátne organizácie, ako aj živnostníci a koneční spotrebitelia.
Víziou našej spoločnosti je byť jednotkou v ponuke a v plnení nákupných požiadaviek zákazníkov v oblasti spotrebných materiálov v regióne Stredného Slovenska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bystrická cesta 45C
03401 Ružomberok
ID: 2996873   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základný mesačný plat + provízny systém bez hornej hranice