Hľadáte zamestnanie v ktorom profesionalita, vízia budúcnosti, kariérny rast a stabilita sú hodnoty, ktoré majú reálnu podobu ?
Ak áno, ste na správnom mieste !
Sme spoločnosť zo skupiny Carrier Corporation, ktorá ovláda svetový trh v oblasti chladiacich, vykurovacích a klimatizačných systémov. Carrier Corporation pôsobí v 180 krajinách sveta a je priekopníkom v oblastiach priemyselných, bezpečnostných a chladiacich technologií.
Pre svoju predajnú, distribučnú a servisnú divíziu Food Retail Distribution - región stredná a východná Európa, hľadáme práve Vás – ambicióznych kolegov či kolegyne plných energie a ponúkame Vám pozíciu:

Vedúci inštalácie

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./dříve Linde Frigera spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 700 EUR/mesiac

Zhrnutie popisu práce

Na túto pozíciu hľadáme skúseného elektrotechnika/chladiara, ideálne so znalosťou v oblasti potravinového chladenia. Jeho úlohou bude predovšetkým komunikácia so zákazníkmi a členmi terénneho technického tímu, vykonávanie činností podľa dohodnutých postupov a termínov ako aj analýza a poskytovanie informácií o riešení systémových problémov.

Náplň práce

  • Vykonávanie montáže chladiacej techniky podľa technických podkladov a harmonogramu

  • Efektívna a ústretová komunikácia so zákazníkmi a zároveň s členmi terénneho servisného tímu, a to s cieľom lepšieho porozumenia požiadavkám na podporu

  • Analýza a interpretácia informácií potrebných na riešenie technických problémov

  • Komunikácia so stavbou, dohľad nad dodávateľskou firmou, účasť na kontrolných dňoch

  • Komunikácia s projektantmi a disponentom montáže v nadväznosti na technický a organizačný priebeh montáže

  • Uvádzanie inštalovaných zariadení do prevádzky a odovzdávanie už hotových diel zákazníkovi

  • Riadne a včasné spracovanie podkladov o vykonanej práci (opravné listy, protokoly, zoznamy, týždenný výkaz práce a pod.)

  • Zodpovednosť za dodržiavanie všetkých Carrier EHS zásad bezpečnosti práce v praxi

  • Riadenie všetkých montážnych procesov a ich koordinácia

  • Flexibilné reakcie v prípade zmenených harmonogramov a termínov inštalácií

  • Rozvíjanie vlastných rôznorodých znalostí o produktoch a diagnostických postupoch

Požiadavky

  • Odborná spôsobilosť elektrotechnika podľa vyhlášky 508/2009 Z. z. , §21-23

  • Technické myslenie a schopnosť správneho odborného úsudku

  • Silná orientácia na zákazníka a zároveň na výsledky

  • Samostatnosť a zároveň schopnosť tímovej práce

  • Vodičský preukaz sk. B – skúsený vodič

Výhodou

  • Výučný list v odbore chladiaca technika

  • Komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

  • Praktická znalosť MS Office

Kontakt

ID: 4349263  Dátum zverejnenia: 7.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac