Chladírenský technik - region Trnava

Carrier chladiaca technika Slovakia s.r.o.

Místo práce
Trnavský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1300 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajišťuje servis zařízení v oblasti komerčního chlazení.
  • Diagnostikuje přidělené poruchy a odstraňuje je.
  • Provádí přidělené plánované činnosti (preventivní prohlídky, záruční prohlídky, revize úniků).
  • Komunikuje s prodejním technikem, předává hotové zakázky.
  • Zodpovídá za včasné zpětné hlášení o provedení práce na Call centrum společnosti.
  • Řádně a včas zpracovává podklady o provedené práci (opravní listy, týdenní výkaz práce apod.).
  • Místo výkonu práce: oblast Trnava a okolí.

NABÍZÍME:

  • bonusový plán;
  • možnost rozvoje kariéry v mezinárodním měřítku;
  • inovativní pracovní prostředí – jsme otevření názorům / novým nápadům;
  • přátelské prostředí;
  • příspěvek na stravování, dopravu a sportovní a kulturní vyžití, penzijní a úrazové pojištění.

POŽADUJEME:

  • Výuční list v oboru chladicí technika výhodou (není podmínkou), popřípadě SŠ vzdělání elektrotechnického směru.
  • Praxe v oboru výhodou, vítána také praxe s montáží klimatizací/ chladících zařízení.
  • Elektro zkouška minimálně § 22.
  • Certifikát na práci s F-plyny kategorie I. výhodou, ne však podmínkou.
  • Svářečský průkaz.
  • Technická, manuální zručnost.
  • Schopnost řešení problémů a odolnost vůči stresu.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Flexibilní pracovní doba.

Informace o společnosti, jejím výrobním programu, základních hodnotách, péči o zaměstnance a řadu dalších, naleznete na www.carrier-ref.cz

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. je předním výrobcem chladicích a mrazicích zařízení pro komerční účely. Od roku 2014 vyrábíme v České republice také klimatizační jednotky a tepelná čerpadla. Výroba probíhá ve dvou závodech – Beroun a Mýto u Rokycan. Carrier je světovým lídrem v oblasti špičkových klimatizačních a chladicích řešení. Je součástí divize Climate, Controls & Security, která patří do korporace United Technologies.
ID: 3594481  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 EUR/měsíc