Informace o pracovním místě

Místo práce
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Carrier chladicí technika CZ s.r.o.

Hledáte zaměstnání, ve kterém profesionalita, vize budoucnosti, kariérní růst a stabilita jsou hodnoty, které mají reálnou podobu?

Pokud ano, jste na správném místě!

Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji prodejní, distribuční a servisní divizi Food Retail Distribution - region střední a východní Evropa, hledáme právě Vás – ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie:

Nabízíme Vám pozici:

Chladírenský technik (region střední a východní Slovensko)

Náplň práce:

• Zajišťuje servis zařízení v oblasti komerčního chlazení.
• Diagnostikuje přidělené poruchy a odstraňuje je.
• Provádí přidělené plánované činnosti (preventivní prohlídky, záruční prohlídky, revize úniků).
• Komunikuje s prodejním technikem, předává hotové zakázky.
• Zodpovídá za včasné zpětné hlášení o provedení práce na Call centrum společnosti.
• Řádně a včas zpracovává podklady o provedené práci (opravní listy, týdenní výkaz práce apod.).
• Místo výkonu práce: pro východní Slovensko ( oblast Humenné-Vranov nad Topľou) , pro střední Slovensko, (oblast Rimavská Sobota-Lučenec).

Požadujeme:

• Výuční list v oboru chladicí technika podmínkou.
• Praxe v oboru výhodou, juniora zaučíme.
• Elektro zkouška minimálně § 22.
• Certifikát na práci s F-plyny kategorie I. výhodou.
• Svářečský průkaz.
• Technická, manuální zručnost.
• Orientace na zákazníka a na výsledky.
• Schopnost řešení problémů a odolnost vůči stresu.
• Týmová spolupráce.
• Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

• bonusový plán;
• možnost rozvoje kariéry v mezinárodním měřítku;
• inovativní pracovní prostředí – jsme otevření názorům / novým nápadům;
• přátelské prostředí;
• příspěvek na stravování, dopravu a sportovní a kulturní vyžití, penzijní a úrazové pojištění.

Kde se mohu dozvědět více informací o společnosti?

Informace o společnosti, základních hodnotách, péči o zaměstnance a řadu dalších, naleznete na http://www.carrier-cht.cz/

Co mám udělat, mám-li o tuto pozici zájem?

Zašlete svůj stručný životopis ve slovenském jazyce na níže vedenou adresu.

Adresa společnosti
Líbalova 2348/1
14900 Praha 4
Kontakt
Kontaktní osoba: Kateřina Pavelková
E-mail: poslat životopis

ID: 3467560   Dátum zverejnenia: 10.8.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.