Key Account Servis Sales (SK- Nitra)

Carrier chladiaca technika Slovakia s.r.o.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní odpovědnosti:

• Splnit klíčové výkonnostní ukazatele u svěřených zákazníků/regionu v oblasti servisu (obrat, marže, spokojenost zákazníka) v rámci platných firemních norem a postupů;
• Aktivní práce se svěřeným portfoliem zákazníků s cílem dosáhnout nejlepší výsledky a jejich spokojenost;
• Aktivní využití stávajících a hledání nových obchodních příležitostí v rámci svěřeného portfolia zákazníků v oblasti servisu;
• Nabízení a prodej servisních produktů a služeb (kontrakty, modernizace, revize, web servis, náhradní díly …) s cílem trvale zlepšovat obchodní výsledky servisu svěřeného portfolia;
• Aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti, zejména s exekutivou servisu, podporou a prodejním týmem;
• Znalost nabízených produktů na nejvyšší úrovni;
• Znalost a dodržování vnitrofiremních postupů a principů včetně zpracování údajů podle platných firemních pravidel (práce v databázi …);
• Příprava a odsouhlasení podkladů k fakturaci;
• Plnění zadaných úkolů v řádné kvalitě a včas;
• Dodržování pravidel EH&S (životní prostředí, zdraví & bezpečnost) pro danou pozici;

Požadujeme:

• SŠ vzdělání technického směru (obory chlazení, případně technika životního prostředí výhodou);
• Předchozí praxe na obchodní pozici v příbuzném technickém oboru výhodou.
• ŘP skupiny B;
• Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
• Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti;
• Reprezentativní vystupování, orientace na zákazníka;
• Schopnost týmové práce;
• Proaktivní přístup, orientace na dosažení výsledků;

Nabízíme:

• Možnost rozvoje kariéry v mezinárodním měřítku;
• Inovativní pracovní prostředí – jsme otevření názorům / novým nápadům;
• Přátelské prostředí;
• SIP Bonusový plán;
• Příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, životní, penzijní.

Informace o společnosti, jejím výrobním programu, základních hodnotách, péči o zaměstnance a řadu dalších, naleznete na www.carrier-ref.cz

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. je předním výrobcem chladicích a mrazicích zařízení pro komerční účely. Od roku 2014 vyrábíme v České republice také klimatizační jednotky a tepelná čerpadla. Výroba probíhá ve dvou závodech – Beroun a Mýto u Rokycan. Carrier je světovým lídrem v oblasti špičkových klimatizačních a chladicích řešení. Je součástí divize Climate, Controls & Security, která patří do korporace United Technologies.
ID: 3391495  Dátum zverejnenia: 16.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.